Wpis z mikrobloga

@serek_heterogenizowany: jeszcze nie widziałem różowej która by nad zakolami chłopa płakała. To trochę jak z tym ubiorem przez babeczki. Kobiety w większości mają w dupie zakola, są jakimś atrybutem męskości, no chyba że je komicznie chowasz, albo eksponujesz.
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany nie jestem chadem. Chyba z 4 razy miałem taką sytuację jak tutaj dales screena zawsze czochranie kierowałem w kontekst intymny i zawsze działało na rozluźnienie i polepszenie atmosfery. Zawsze był feedback pozytywny. Facetka śmiech i wie że może sobie na wiecej pozwolić. Troche błyszcze, zgrywam się udaje skromnego inaczej i tym może zyskuje sobie sympatię. Bajerka lvl entry żadne cudowanie ani granie grzecznego chłopca.
Znając ludzi którzy się boją/wstydzą/dają się
  • Odpowiedz
@WhitePill4All Nie widziałeś czy nie chciałeś widzieć?
Jak wytłumaczysz że obecie każdy zakolak jakiego mijasz na ulicy, co ma mniej niż te powiedzmy 28 lat, to jest samotny?
Zakola to jest nawet gorsza wada niż niski wzrost, ale o tym się nie mówi.
  • Odpowiedz
@SPACE_MARINE Dobrze że ty wiesz i masz badania podpierające twoją, "z dupy" teorię.
Ja mówię o tym co widzę, widziałem, pytałem, czytałem, słyszałem. I nie widziałem jeszcze wykluczenia zakolaków.

To ty robisz nadzwyczajne twierdzenie, obowiązek udowodnienia tej "absurdalnej" tezy spoczywa na tobie.
  • Odpowiedz