Wpis z mikrobloga

Heja mirasy,

trochę narozrabiałem w swoim starym telefonie.
Mam starą Nokię lumię 730 z Windowsem 10. Działały aplikacje i było git, ale coś mnie podkusiło wczoraj i przywróciłem go do ustawień fabrycznych, by pozbyć się smsów, kontaktów itp.
Nie wpadłem na to, że po przywróceniu systemu nie będę miał zainstalowanych takich aplikacji jak mapy, pogoda, kalkulator, word itp., mimo, że ikonki do nich są.
Sklep niestety już nie działa i w związku z tym, czy jest jakaś możliwość żeby wgrać te aplikacje?

#telefony #nokia #lumia #pcmasterace #windows10 #windowsphone
  • 3
Niestety, takie są uroki (przesadnie mocno) zamkniętego systemu operacyjnego po "zabiciu" wsparcia.

Nawet na stareńkim Symbianie da się do dzisiaj zainstalować aplikacje z plików, ale Microsoft musiał pójść o krok dalej...
@kornolio: Bzdury gadacie... Sam w przeciągu ostatnich... 2? miesięcy kupiłem 5 różnych Lumii xDD (Microsoft fanboy here) i na każdej z nich, nie ważne czy oficjalnie miała czy nie miała aktualizację do Win10 Mobile, system ten zainstalowałem. Jeśli chodzi o aplikację - tu też troszkę trzeba pokombinować, dograć parę "dodatków", certyfikatów itp. ale da się :)
Jeśli kogoś bardziej interesuje to polecam w Bingu (powtarzam: Microsoft fanboy here xDD), ew. Google