Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,
Jestem zielony w temacie ale chciałbym postawić stronke firmową na wordpressie. Który hosting byście wybrali OHV czy Seohost? Rozważam tylko te dwa. Z doświadczenie czy są jakieś istotne różnice (cena zbliżona za podobne pakiety) ? W sensie wordpress/ strona internetowa będzie lepiej/szybciej działać na jednym lub drugim etc.

Pozdro!
#hosting #webdev #internet #wordpress
  • 11
  • Odpowiedz
@jajcek: Seohost.pl choćby dlatego że masz tu szybką pomoc techniczna supportu jakby co. W ovh o tym zapomnij (poczytaj jak tam to działa). Sam ma w seo hosting od kilku lat, więc wiem jak to wygląda. Lata temu też miałem w OVH. Także jak jeszcze masz jakieś pytania to wołaj.

  • Odpowiedz
@jajcek: Sprawdź naszą ofertę: https://www.nazwa.pl/wordpress/ z automatycznym instalatorem WordPress. Zarządzanie hostingiem odbywa się poprzez intuicyjny CloudHosting Panel, którym można zarządzać także na urządzeniach mobilnych. Co więcej, przez 24h/7 zapewniamy wsparcie techniczne, zarówno przez infolinię 22 454 48 10, jak i kontakt e-mail: kontakt@nazwa.pl. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@goferek haha rozwalił mnie ten komentarz xD Generalnie odpada bo chciałbym kupić hosting wraz z domeną a tam odnowa kosztuje 200zl lol
  • Odpowiedz