Wpis z mikrobloga

Cześć, chciałbym zapytać czy ktoś mógłby mi doradzić w wyborze 4 elementów dla nowego początkującego motocyklisty. Dowiedziałem się, że najlepiej takie rzeczy kupować poza sezonem a dodatkowo teraz jest black friday i złożyłem taki zestaw za około 1900 zł.

Pytanie do doświadczonych użytkowników/motocyklistów czy warto do czegoś dołożyć, lub właśnie z czegoś zrezygnować albo coś dodać do takiego zestawu? Chodzi o jak największe bezpieczeństwo ale także aby cena co do jakości była odpowiednia. Budżet 2/3k. #motocykle #pytanie
k4cz0r - Cześć, chciałbym zapytać czy ktoś mógłby mi doradzić w wyborze 4 elementów d...

źródło: IMG_8579

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@k4cz0r: Kask Shoei/Arai/Schuberth. Ostatnio były fajne promki na Schuberthy za 1300 zł.

ciuchy koniecznie przymierz, kombi na pewno 2 częściowy, nie wiem tylko czy na jeden komplet ciuchów kurtka + jeansy nie będą lepsze

Na pewno przez neta nie wybierzesz, musisz iść do sklepu stacjonarnego i przymierzyć, znać swój rozmiar.
  • Odpowiedz
jednoczęściowe kombinezony są mniej trwałe niż dwuczęściowe? dlaczegóż to?


@muse: jednoczęściowe nie są mniej trwałe niż dwuczęściowe. Po prostu OP chce kupić najgorsze gówno. Które w żadnym wariancie nie będzie trwałe.
  • Odpowiedz