Wpis z mikrobloga

@woodywoodpecker: oni działają w ten sposób, że ile im zapłacisz prowizji to szybciej dadzą kontakt do sprzedającego. Kolega miał tak, że chciał kupić mieszkanie. Pośrednik zbywał go przez ponad miesiąc aż nazbierał wszystkich chętnych. Każdego pytał "ile może dać prowizji dla pośrednika" aby dać kontakt do sprzedającego szybciej. Nie interesowała go cena ostateczna sprzedaży mieszkania bo od sprzedającego miał sztywną prowizję.
  • Odpowiedz
@woodywoodpecker: ja przekazuję każdą. Chyba że mam oferty po 500-520 a ktoś da 470 to co najwyżej przekaże jako ciekawostkę. No i ja nie biorę prowizji od kupującego nigdy - więc u mnie takich pomysłów nie ma xD najlepsza opcja dla sprzedającego którego reprezentuje i tyle.
  • Odpowiedz
@KromkaMistrz: o normalny posrednik a nie smiec, plusik dla pana. Jak ktos tak glupi ze nie umie sam wystawic to niech ci placi sam i to popieram.
https://wroclaw.nieruchomosci-online.pl/mieszkanie,m3,z-kuchnia-z-oknem/24585878.html
A takie zalosne biura co wypisuja takie bzdury jak TARAS na dachu (papa nad wykuszem, zobacz to bo pewnie tego w zyciu jeszcze nie widziales) chca jeszcze kase od kupujacego. Sam opis tyle kosztuje bo kto by wpadl by dach z papy nazwac
  • Odpowiedz