Wpis z mikrobloga

Ta sytuacja z tym protestem jest zabawna, szczególnie komentarze w znaleziskach.

"Mogłem przyjechać do Krakowa, żeby protestować" XDD

Słoiki z Bochni i Chrzanowa protestują przeciwko Krakowianom, no jak teraz Kraków zmięknie, to nie ma tam już nic do robienia.

Będą im smrodzić piecami dookoła miasta, i teraz będą za darmo do Krakowa jeździć i nie płacić podatków.

10% będzie dyktować większości, bo reszta nie protestuje tylko w pracy.

#krakow #sct
  • 22
@El_Duderino dzięki temu sct padnie w cholerę firm restauracji piekarni i cóż ceny pójdą w górę. Na rybitwy mało kto już będzie jeździł po ziemniaki. Cóż stefa zamiast obowiązywać w starym mieście czy rynku podgórskim będzie na cało miasto tak z dupy. Jest pewna ulica jak suchy jar która wygląda jak wieś autobus raz na 2 godziny jedzie i jak tam ludzie bez aut mają funkcjonować. Ogólnie byłem na tym strajku i
@Cyfranek ale jak ci ludzie chcą np handlować na rybitwach to co towar pociągięm mają wozić jak mają od tego auto dostawcze? Ty zawsze znajdziesz wymówkę eko komunisto
@goferek ja tam widziałem sporo znajomych co mieszkają w mieście w tym i ja. Zresztą każdy prawo pokazać swój sprzeciw a ludzie i tak zawsze będą gadać kto z skąd nie jest. Jestem wdzięczny każdemu kto tam był i każdego kto jest przeciw!
@kommie oczywiście lepszy elektryk który zabija dzieci w Afryce przy wydobywaniu litu do baterii ekologia robiona po trupach do celu. Wspierając technologie elektryczna skazujesz dzieci na śmierć ta cała hipokryzja ekologiczna ma drugie dno. Kominy do elektrownia nie będę truć by naładować elektyczka? I fabryki robią większe zanieczyszczenie niż samochody. I co z tego że można sobie kupić V8 nowe palące 20 litrów a takie stare Tico mnie truję? Hipokryzja i tyle
@Lardor: Ale bajki opowiadasz pewnie jesteś z Konfy. W Krakowie jak się stoi na ulice i przechodzą te wieśniaczki TDI tylko czarny dym widać i czuć, bo Polak uwielbia wycinać DPF na auto które go nie stać. Kogo obchodzi ze będzie zatruwał dzieci i kamienice NOXem. Takie chłopskie myślenie.

TICO z tego xo wiem spełnia EURO3. Opowiadaj bajki dalej., Walka jest z DIESELM i NOX.
kommie - @Lardor: Ale bajki opowiadasz pewnie jesteś z Konfy. W Krakowie jak się stoi...

źródło: QAOs84ZYdNgjOFvuk5enNm_3YERGsWzGLrtFTyeKMdWDCUXpW4hGD5MiQeN8lZmqGdqKDQozMk9jz8WEapzOy2cd7IQs2048

Pobierz
@kommie polak sobie sam DPF nie wycina tylko prędzej złodziej a tu jest już wina diagnosty skoro auta które nie powinno jeździć jest w ruchu. Na szczęście 30 i 40 letnie diesle wjadą na legalu
@Lardor: Latwo jest sprawdzić czy ma się DPF czy nie. I sam o tym wiesz :) Widać jacy ludzie "protestowali" z tobą. I mentalność wasza nie dziwie się ze tak mało wasz jest.
@kommie cóż dobrzy Ludzie. Komuniści ekologiczni mają paskudna mentalność i mają gdzieś, że do produkcji litu wykorzystuje się dzieci które robią dzień i noc. Wspieracie zabójców współczesne obozy zagłady by potem jakiś gość krzyczał że jest eko bo ma elektryka
@Lardor: Nie lepiej to ludzie z ciemnogrodu co lubią tworzyć raka innym i się chwalić. Eko Janusze bo Diesel musi Kopcić :D Najlepiej widać stajać 5min na alejach jakie te Janusze Wolności chcą dla nasz świat. Pewnie większość na KRUSIE lubi inne lewy przekręty żeby nawet nie dopłacić do miasta.
@kommie a żarcie ci raka ci nie tworzy jak jest w tym więcej chemi. Idź ty ślepy człowieczku widać, że masz kompleksy i próbujesz je naprawiać swoim żałosnym rozbujanym ego używając zwrotu, że jesteś wielkim miastowym. Smutny jesteś zejdź na ziemię. Dla mnie jesteś zwykłym randomem z internetu który pisze kocopoly
@Lardor: Jak kupuje zarcie to staram się nie kupować z Polski patrzę żeby nie było z Polski, bo nie chce wspierać Janusów z Ciemnogrodu co podatki nie płaca i co chca mnie zatruć swoimi TDI co kopca jak Huta Katowice
@kommie tys cały jak ten Janusz patrz na siebie a potem na innych. Zachowujesz się ja ten człowiek z wioski których tak obrażasz przez swoje ego ale co piwniczak bez kolegów może wiedzieć o ludzi ze wsi. Jak pogadasz z takimi i wyjdziesz z piwnicy zrozumiesz, że na wsi nie ma samych Januszu i Grażyny. Tylko obrażasz innych i uważasz się z kij wie co.