Wpis z mikrobloga

@badreligion66: W zasadzie to powinni ich zostawić. Tylko kazać im zmienić narrację. To są szmaty bez honoru, zgodzą się natychmiast. Stare dziady mają zakodowane ich ryje w głowach . To teraz będą słuchac o wszyskich aferach pisu od ludzi którym ufają.
Ja tu widze same plusy. Nie trzeba im bedzie wypłacać odpraw no i dziady dostaną zapalenia mózgu .
@StdPtr: jest też możliwość, że serio jest zapatrzona w PiS jak w obrazek. Z resztą nawet jak jej nie wyrzucą i każą mówić odwrotnie niż dotychczas to zapewne się nie zgodzi. Siłą jej nie zmuszą.
W zasadzie to powinni ich zostawić. Tylko kazać im zmienić narrację. To są szmaty bez honoru, zgodzą się natychmiast. Stare dziady mają zakodowane ich ryje w głowach . To teraz będą słuchac o wszyskich aferach pisu od ludzi którym ufają.

Ja tu widze same plusy. Nie trzeba im bedzie wypłacać odpraw no i dziady dostaną zapalenia mózgu .

@WiesniakzPowolania: xD Jeszcze z ich pensją
@tomaszk158: zapatrzona jak zapatrzona, ona teraz już za bardzo nie ma wyjścia, gdyby te 8 ostatnich lat nie była twarzą partyjnej propagandy po bandzie, to myślę, że łatwo by się przestawiła i dostosowała do nowej narracji