Wpis z mikrobloga

Tymczasem na głównej szury i prawactwo twierdzą, że zamach na WTC to był żydowski spisek.
KLIK
No ale nic, można się rozejść. Poza tym w Polsce nie ma antysemityzmu. A wykopki to świadomi użytkownicy. No i wiadomo, że neuropa obniża poziom tego portalu, tak że nikt normalny nie chce tutaj siedzieć. Mówię Wam.

#bekazprawakow #bekazszurow #neuropa #4konserwy
  • 26
@bacaa90 A co z WTC 7? Co z wszystkimi żydami mającymi wolne w dzień zamachu? Co z nieistniejącymi szczątkami po samolocie pod Pentagonem? Co z totalną demolką, stopionymi elementami stalowymi z dwóch wież, ale paszport terrorysty przetrwał #!$%@?ęcie samolotem, pożar i zawalenie drapacza chmur w idealnym nienaruszonym stanie?
@bacaa90 Jesteś po prostu ogarniczony intelektualnie, nie potrafisz odpowiedziec inaczej niż nazywanie jakimiś fajnymi słówkami typu szur czy inne gówno, i tyle. Masz problem z kojarzeniem faktów, siedzisz s swojej bańce informacyjnej i myślisz że jesteś od kogoś lepszy, bo nie dałeś żadnych argumentów oprócz wyzywania od szurów. Kto tu jest śmieszny, jedynie ty.
@bacaa90: Nie widzę powodu żeby to nie mogła być operacja pod fałszywą flagą która była pretekstem do ataku na bliskim wschodzie wtedy. Jak to się działo miałem kilkanascie lat i już wtedy uznałem to za mocno prawdopodobne. Mozna różne rzeczy podważać ale dwie rzeczy są dla mnie kuriozalne w tej sprawie:
1) Zaraz znaleziono paszporty winnych w gruzach
2) przepotężne USA nie potrafiło obronić drugiej wieży (rozumiem jeszcze 1 jako element
Co z wszystkimi żydami mającymi wolne w dzień zamachu? Co z nieistniejącymi szczątkami po samolocie pod Pentagonem?


@KCPR: zawsze się zastanawiam, dlaczego ludzie powielają te bzdury które zasłyszeli zamiast sobie na spokojnie pogooglować. Jest masa zdjęć szczątków pod pentagonem. Jest dostępny raport dot. WTC 7 (jeśli znasz angielski to sobie go poczytaj). Żydów w wieży zginęło około czterystu.