Wpis z mikrobloga

@rebelhorizon:

przecież mówił że on sam nie pójdzie, a konfa zastanawia się nad oficjalnym stanowiskiem. Korwin miał rację, wyborcy to debile i nawet nie rozumieją co się mówi w radiu


Albo konfa jest rozdarta na ludzi, którzy nie chcą mieć nic do czynienia z pisem i na tych, którzy są otwarci na współpracę z pisem, a ty ciągle wierzysz w jedność tej zbieraniny
ciekawe kiedy rozłam


@Wygryw_z_wyboru: on już się dzieje, bo Korro zakłada nową partię(xD). Pytanie kto do niego dołączy.

Also, szacunek dla 7.6 miliona wyborców, którzy zasługują na naprawdę propolski rząd? Czy ja mam halucynacje, czy ballsack się wygadał, że woli być w rządzącej koalicji z PiSem, zamiast dać władzę demokratycznej opozycji?
@rebelhorizon jeżeli słowa przewodniczącego partii nie są oficjalnym stanowskiem partii to komu wierzyć? To jest po prostu robienie w #!$%@? swoich wyborców.

Mentzen coś palnął, możliwe że to jego prawdziwe stanowisko jednak szybciutko został zgaszony przez radę liderów którzy jednak chcą się bratać z PiSem. Mentzen jest słabym liderem który w konferencji nic nie znaczy, niedługo zostanie zjedzony przez Bosaka któremu koalicja z PiSem w ogóle nie przeszkadza.

@AlbertoBarbosa to jest niedorzeczne,
@Wygryw_z_wyboru: Ok 3:50 i to nie jedyny wywiad w którym mówili jak to będzie wyglądać z potencjalnymi rozmowami z pisem. Kanał co prawda propagandowy, ale dobrze czasem zerknąć jak chce się jakieś shoty z wywiadów posłów konfederacji. Mam nadzieję, że zachowasz się jak chad i nie pokasujesz wpisów już po spotkaniu konfy z pisiorami.
r.....a - @Wygrywzwyboru: Ok 3:50 i to nie jedyny wywiad w którym mówili jak to będzi...
@richie-banana a co tu usuwać, PR i to co chcą usłyszeć wyborcy to jedna rzecz a to jak te rozmowy faktycznie wyglądają to możemy tylko gdybać

Śmieszy mnie jednak fakt że nikt Sławka nie bierze na serio oraz to że konfederacja 10 razy potrafi zmienić zdanie, czasem po prostu różni posłowie mają różne zdania na dany temat, czasami ktoś żartuje a wyborcy biorą to na poważnie...
@Wygryw_z_wyboru: no ja już teraz jestem w stanie przewidzieć przebieg tego spotkania, a tu na wykop jakieś uniesienie, a za dwa dni dupa cicho bo konfa znów się nie sprzedała :) a co do mentzena to mam do niego taki sobie stosunek, zaufać bym nie zaufał bo ma taki nie wiem vibe handlarza garnkami czy innymi nożami kuchennymi
@bo-banley: tu są dwa sprzeczne dążenia, które prosty lud oderwany od łopaty nie rozumie:
- koalicji z PiS'em nie będzie, bo to dla konfy byłoby samobójstwo
- ale jednak warto rozmawiać, na tym polega polityka. Chociażby po to by pooglądać jak Morawiecki błaga na kolanach. Już szczytem trollingu byłoby jakby na rozmowy wysłali Brauna, czyli pierwszego oracza pisowczyków, o którym pis się zarzekał, że z tym to na pewno nie chce