Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: one nawet nie rozumieją, co cytują. Klucz w tym fragmencie to "podważając ich zdolność". Jak zapytasz osobę afrojakąś dlaczego jak to nazywają m-word jest obraźliwy poprzez "hehe no nie wytłumaczysz mi bo jako m-word za głupiutki/a jesteś" to coś w tym jest. A one rozszerzają to na każde pytanie "dlaczego ciebyo obraża".
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ten profil obserwuje 190k osób, wśród moich znajomych którzy to obserwują 100% to kobiety, a wśród nich, te które znam dobrze 100% pochodzą z domów gdzie ojciec zapewniał poziom życia wyższy niż ma 99% Polaków. Klasyczek, bananowe laski, które przez brak realnych problemów tworzą sobie z nudów wymyślonego wroga - cishetero mężczyznę. Cały ten profil to taki poziom szurii, że aż niebezpieczny
  • Odpowiedz
@WielkiNos: #!$%@? jak szybko to weszło do nas, to aż nie wierzę. Mam wrażenie, że po wyborach momentalnie wszystkie media zostały zalane pierdo-leniem o miliardzie płci i innym amerykańskimg gównie.
  • Odpowiedz
@WielkiNos:

przeciez nie od dzis wiadomo, ze wszystko jest wyzyskiem, nawet jak kogos nie wyzyskujesz to go wyzyskujesz bo pozbawiasz go wyzysku ktory maja inni wyzyskiwani ( ͡º ͜ʖ͡º)

ponadto dotyczy to tylko osob uprzywilejowanych, a nie od dzis wiadomo, ze sa nimi wylacznie biali mezczyzni, nawet jesli da sie demonstrowalnie wykazac, ze nie sa uprzywilejowani ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
a wśród nich, te które znam dobrze 100% pochodzą z domów gdzie ojciec zapewniał poziom życia wyższy niż ma 99% Polaków. Klasyczek, bananowe laski, które przez brak realnych problemów tworzą sobie z nudów wymyślonego wroga - cishetero mężczyznę.


@garbaty33: oglądałem kiedyś materiał o tym w czasie kiedy wybuchły protesty aborcyjne i tam analizowano dlaczego kobiety są takie lewicowe. Ano dlatego, że właśnie pochodzą z domów gdzie wszystko im zapewnianio. To że
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Sprytne. To jak samospełniająca się przepowiednia. Jeśli ktoś ci zarzuci uprzywilejowanie to dopytanie o szczegóły jest jednocześnie tego uprzywilejowania dowodem. Tego nawet Marksizm nie wynalazł, bo ten opierał się wielce na hegloweskiej dialektyce. W tym przypadku nie trzeba ani antytezy, ani syntezy, każde pytanie o postawioną tezę dowodzi jej.
Magia. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Ten materiał mnie obraża. Jeżeli ktoś zapyta dlaczego, to będzie mnie wyzyskiwał. I karta pułapka biały cis-mężczyzna hetero na mnie nie działa, bo jestem aseksualny (i może agender).
  • Odpowiedz
@WielkiNos: bardzo ciekawe i potrzebne określenie. Ty sama tutaj prezentujesz część tego zjawiska. Brak dobrej woli. Podobnie robią błazny, które pytają dlaczego weganie próbują naśladować smak mięsa. Zero szczerych chęci dowiedzenia się czegoś, tylko durne "masakracje" przez hehe masakrujące hehe logiczne pytania.
  • Odpowiedz