Wpis z mikrobloga

  • 1
@McOfca: A jest jakaś główna strona zrzeszająca fanów? Wpisując w google znajduje kilka różnych. Ale może warto skupić się na jednej? Chętnie poczytam o zmianach odkąd nie grałem w HOMM
@kseroboy dawniej dominowała Jaskinia Behemota - organizowali największy turnieju w Heroes 3, obecnie dominuje wspomniane wyżej h3.gg (jest też strona).

Wkrótce startuje Liga Heroes jeden z najstarszych turniejów hirkowych. Dywizja Octavia to również dobra przestrzeń do nauki PvP dc Ligi Heroes
@kseroboy: jest kilku zajebistych Polskich streamerów co codziennie młócą w heroski. Grają losową templatkę zwaną duel z jednym bohaterem ale ogląda się to wyśmienicie. Np.
https://www.twitch.tv/gluhammer
https://www.twitch.tv/mebadboyz
https://www.youtube.com/@fantomLIVE

Albo tutaj wciąż losowa templatka ale mapa z wieloma bohaterami (dla jednych mega nudne, dla drugich jedyna właściwa forma rozgrywki)
https://www.twitch.tv/tyranuxus11

Mnóstwo graczy, streamów. Każdy pewnie ma komendę !hota czy coś z krótkim opisem jak zainstalować żeby grać w online lobby.
Polecam duelkować
@Jasak z szybkich gier równie ciekawa jest 1MMka (też na ośmiu bohaterów), grana między innymi u Tyranuxusa, Fantom też chyba próbował. Szablon prosty, nastawiony na budowę armi w zamku, więc dobry dla początkujących (warto dodać trochę timera).
@kseroboy:Najlepiej wersja Complete, ale śmiało może być wersja z płyty. Tylko pamiętaj, żeby nie instalowac w program files, bo tam HotA się nie zainstaluje ;)