Wpis z mikrobloga

#buschcraft 89 złotych w niemieckim dyskoncie Aldi w Tomaszowie Mazowieckim (łódzkie). Szykowałem się na czarne za kostkę z Lidla, no ale tutaj panują takie obyczaje, że co lepsze rzeczy gdy przyjadą w mniejszej ilości to „panie” ekspedientki chowalaja dla rodziny a nawet znajomych.Do oceny, do przymierzenia, ewentualnego zakupu a jak nie to dopiero wtedy wracają na sklep. W dniu dostawy z najpopularniejszego numeru który niestety i ja noszę zostały na sklepie jedynie pudełka.... To o czym to świadczy? Już takie strategie tutaj obserwuje nie pierwszy raz. Jest to mentalność chamskiego familizmu, kolesiostwanktorego symbolem w PRLu była baba z mięsnego. No i w Lidlu tylko małe rozmiary. W Aldi są też z tego modelu czarne, a górę mają z — w mojej ocenie — niepraktyczne jako materiał zewnętrzny chloewki wełny. Szczególnie jeśli chce się chodzic po lasach. No i wypadło na taki kolor. Jest jak jest. Ale są dość wygodnie, zresztą jak wszystkie marki Alldi — Walkxx. Własnie w nich pezujchalem po objeździe dwóch Lidlów które mamy w miasteczku bo liczyłem, że tam w końcu nie przypadną do gustu rodzinie lub znajomym „pań” ekspedientek i te czarne a które się szykowałem wrócą spod lady na sklem #uslugimsocjalne #prl #buty
Pobierz Poludnik20 - #buschcraft 89 złotych w niemieckim dyskoncie Aldi w Tomaszowie Mazowiec...
źródło: IMG_20231122_205236
  • 26
@Poludnik20: klasa antypoślizgowa: SRA xD. No i coś tam coś o tym. Ja natomiast pamiętam, że właśnie na ktawedzi schodow — takich zwykłych w klatce schodowej bloku kilka.razy poślizgnąłem się w nich. Także SRA. To jest twardsza guma. Nie są niewygodne, ale czuć że ta guma jest twardsza od zwykłych butów ...nie wiem jak to nazwać cywilnych? Takich dochodzenia po prostu.

https://offers.kd2.org/pl/pl/aldi/pgdkr/

Nie można w nich wchodząc po schodach kłaść stopy