Wpis z mikrobloga

@SEGATASANSHIRO : Ciekawe, sądziłem że Starfield i Forza będą boostami sprzedażowymi w końcówce roku.
Ale jednoczesna premiera na PC zabiera jednak sporo graczy.

Choć i tak finalnie dla Microsoftu będzie liczyć się czysty zysk z tego rynku, a nie sama goła ilość sprzedanych konsol
  • Odpowiedz
@SEGATASANSHIRO: W sumie to dlaczego mialoby byc inaczej? Sony ma znacznie lepsza oferte exclusivow, a do tego rok temu ps5 szlo ciezej dostac niz xboxa i np. sprzedawcy oferowali mocno zawyzone cenowo bundle. Obecnie ceny sie praktycznie zrownaly.
  • Odpowiedz
@vulcanitu: ewentualnie zostaną wydawcą, zarobią w pyte siana na cod i innych grach usługach, wepchną kilka gier do GP aby jako tako ten abo hulał, i tyle będzie, już dziś widać jak bardziej w tyłek pcmr wchodzą niż użytkownikom xboxa.
  • Odpowiedz
Ale jednoczesna premiera na PC zabiera jednak sporo graczy.


@Beeercik: Tja, bo tutaj głównym problemem była jednoczesna premiera na PC, a nie to, że oba tytuły nie były po prostu żadnymi system-sellerami pokroju GoW czy Spider-Mana. Sorki, ale jeżeli Motorsport wychodzi w stanie takim w jakim wyszedł, a Starfield chodzi na "najpotężniejszej konsoli" w 30 klatkach to jak oczekiwać, że ktoś zainwestuje taką w konsolę, skoro niewiele drożej, albo wręcz w
  • Odpowiedz
głównym problemem


@greven: Nie napisałem, że głównym. Napisałem 'sporo' graczy, a nie 'większość' graczy.

system-sellerami


Gry MS wychodzące na kilku platformach nigdy nie będą system sellerami jak gry na Playstation i Switchu.

Analogicznie gdyby Sony wydawało wszystko od razu na PC to sprzedałoby kilka (może kilkanaście) milionów konsol mniej niż teraz, to logiczne.

kupi PS5


Chcąc zagrać w Forze czy Starfielda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz