Wpis z mikrobloga

@Kagernak: Spokojnie, już niejeden taki faworyt nie do zagięcia był, a w finale nie podpasowały dziedziny i nie wchodził do top3 ( ͡° ͜ʖ ͡°) O tym ziomku niewiele wiadomo. Kilka pytań ładnie wyciągnął, ale widywałem trudniejsze finały. Myślę, że 803 zdarzałoby się częściej, gdyby chodziło po prostu o odpowiadanie. No ale nie każdy skłonny jest tak ryzykować.
Pobierz Clermont - @Kagernak: Spokojnie, już niejeden taki faworyt nie do zagięcia był, a w f...
źródło: F0Le9MMWYAExMJR
@Clermont: przecież miał pytania z różnorodnych dziedzin.

Gość ma dziesięć razy więcej punktów niż zwycięzcy na końcu listy uczestników wielkiego finału. Przecież tam w większości odcinków zwycięzca jest wyłaniany na zasadzie "kto ostatni przegra", pytania się zadaje konkurentom po to żeby ich wyeliminować - a z tym gościem będą musieli walczyć o to żeby w ogóle na cokolwiek odpowiedzieć.
@KEjAf: Nie wiem, nie będę teraz robił statystyki. Może i były z różnorodnych dziedzin, ale w wielu z nich raczej na podstawowym poziomie. Nie chcę mu umniejszać, ale równie dobrze może być tak, że dostanie jakąś pioseneczkę, potem pytanie o jakąś liczbę z dupy, której nikt nie zapamiętuje, i może popłynąć. Ja za geniusza się nie uważam i pewnie w wielu odcinkach bym popłynął, ale tutaj też w finale na prawie