Wpis z mikrobloga

#odyn #korsir No trzeba przyznać Korsir, że jesteś mistrzem planowania, priorytetyzacji zadań i multitaskingu. Ostatnio problem z zakupem kantówek, no bo wcześniej nie można było kupić na zapas. Łóżko nieskończone, ocieplenie drzwi garażu nieskończone (pewnie nowy klej do kupienia, bo tamten odkręcony z pistoletu już wysechł) , że o sprzątaniu całego garażu już nie wspomnę. Zaczynasz robić mnóstwo pobocznych rzeczy i nawet ich nie kończysz. W ostatnim filmie jakieś dziwne kombinacje z webasto. Jest już uruchomione webasto, jest też koza, także jest czym grzać i można skupić się na głównym zadaniu, ale nie. Trzeba stracić kilka dni, żeby "ulepszyć" coś co działa i porobić głupio-mądre testy spalania paliwa. Efekty takie, że pewnie grzeje o pół stopnia więcej, dwa - i tak trzeba będzie dogrzewać się kozą przy niższych temperaturach, trzy - zepsute webasto, cztery - ryzyko zaczadzenia w gratisie. A na koniec wklejam zdjęcie inżyniera.
bbul44 - #odyn #korsir No trzeba przyznać Korsir, że jesteś mistrzem planowania, prio...

źródło: Zrzut ekranu 2023-11-22 191107

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@bbul44 on to przedłuża bo z każdego filmu ma pieniądze. Będzie to przedłużał tak mocno jak się da. Kółko wzajemnej adoracji i tak zadowolone w sekcji komentarzy na YT
  • Odpowiedz
@bbul44: Korsir przypomina mi takie granie w RPG. Jak pierwszy raz siadłem do Skyrima to po 120h gry miałem tylko 20% postępu w głównym wątku fabularnym bo robiłem więcej zadań pobocznych i tutaj tak samo, wszystko inne tylko nie bus xDD
  • Odpowiedz
@swinkapl dokładnie też tak myślę że to przeciąganie wszystkiego żeby mieć co nakręcać. A jak ludzie mają beke z niego to oglądają żeby się pośmiać. Są wyświetlenia i o to chodzi. Już nie raz wspominał że czytał poradniki o prowadzeniu kanałów YT. Jak wszystko będzie szło zgodnie z planem i bez wytykania błędów to ludzie nie będą oglądać
  • Odpowiedz