Wpis z mikrobloga

@Rad-X: oho, kolejny komentarz o czyms o czym sie nie ma zielonego pojecia.

@Hawanka Jedna z lepszyc ekranizacji ksiazek jakie widzialem. Zazwyczaj sa srednie, zwlaszcza jak sie uwielbialo dana ksiazke. Poprzeczka byla ustawiona wysoko, bo Zulczyk napisal swietna powiesc :)
  • Odpowiedz
@EWRNB: też przeczytałam ksiażkę, dlatego byłam ciekawa jak zostanie to pokazane w filmie, Jakubik kolejny raz pokazał swój ogromny talent, dla mnie film jest bardzo na tak.
  • Odpowiedz
nie potrzebuję oglądać telenowel aby wiedzieć o czym jest telenowela.


@Rad-X: za każdym razem kiedy już jestem pewien że poziom głupoty wypopków nie może mnie już zaskoczyć, pojawia się nowy tytan intelektu. Tym razem taki, który wie o serialu wszystko i jest w każdej chwili gotowy się na jego temat zesrać. I to bez oglądania!
Byłoby to nawet zabawne gdyby nie było tak durne.
  • Odpowiedz
Film stworzony dla AA aby mogli się klepać po pleckach


@Rad-X: gdzieś słyszałam wypowiedź, ze krytyka pada z ust nie tych co się poddali odwykowi a od tych którzy swój alkoholizm ukrywają.
  • Odpowiedz
za każdym razem kiedy już jestem pewien że poziom głupoty wypopków nie może mnie już zaskoczyć, pojawia się nowy tytan intelektu. Tym razem taki, który wie o serialu wszystko i jest w każdej chwili gotowy się na jego temat zesrać. I to bez oglądania!

Byłoby to nawet zabawne gdyby nie było tak durne.


@slapdash: nie zesraj się tym pustosłowiem
  • Odpowiedz
@Rad-X: gdzieś słyszałam wypowiedź, ze krytyka pada z ust nie tych co się poddali odwykowi a od tych którzy swój alkoholizm ukrywają


@Hawanka: są ludzie którzy rzygają kolejnymi filmami na ten sam temat tak jak z JP2
  • Odpowiedz
są ludzie którzy rzygają kolejnymi filmami na ten sam temat tak jak z JP2


@Rad-X: tobie to chyba brakuje szacunku nawet do samego siebie, rzygasz takimi filmami, a mimo to nie możesz przejść obojętnie xd
  • Odpowiedz
@Rad-X Oho, kolejny polski krytyk, który czuje wstręt do rodzimej produkcji, bo tak, po prostu, zieew, fascynujące i głębokie. Nudny jesteś strasznie, te twoje pseudo wyszukane przemyślenia z dupy też już widzę kolejny raz. Won na czarno ułomie.
  • Odpowiedz
@meltdown: moim zdaniem aktualnie najlepsza platforma z katalogiem ponad 4500 filmów i seriali to Display Movies, jest też wiele polskich filmów których nie znajdziesz na innych platformach
  • Odpowiedz
@romek898: no też #!$%@?, i powodzenia w zachwycaniu się w kolejnym "OTWIERJĄCYM OCZY POLSKIM FILMIE O PROBLEMIE ALKOHOLIZMU" xD

Powodzenia w zdobyciu oscara
  • Odpowiedz