Wpis z mikrobloga

Polecam skin zamieniający atrybuty zawodników i sztabu w gwiazdki. Jeden prosty chwyt, który zmienia całą mechanikę scoutingu i prowadzonych karier. W moim odczuciu otrzymujemy wręcz inną grę i pomimo, że początkowo byłem nastawiony trochę sceptycznie, to obecnie nie wyobrażam sobie powrotu do poprzedniej skórki. Tak, gra się zdecydowanie trudniej, ale o to w tym wszystkim chodzi. Zwłaszcza prowadząc drużyny z niższych lig, przy ograniczonym zasięgu scoutingu oraz słabych scoutach bardzo łatwo wtopić transfer piłkarza, który zostanie niedokładnie oceniony, np poprzez zaniżenie kluczowych atrybutów albo skalę umiejętności.
Gra naprawdę zyskuje na realności, bo dział scoutingu staje się potężnym narzędziem, od którego uzależnione są przyszłe sukcesy - albo sprowadzisz do zespołu wonderkidów, albo przeszacowany szrot, którego po roku będziesz chciał się pozbyć. Rozpoczałem nowy sejw, załadowane 30 lig, 120k piłkarzy i czuć, że włączyłem nowszy symulator piłkarski. Grając w Polsce czy Danii o rynku latynoskim dowiadujesz się dopiero po kilku latach, gdy sprowadzisz odpowiednich scoutów albo już obecni poznają nowe regiony plus zarząd zgodzi się rozbudować siatkę na inne kontynenty.
#fm22 #footballmanager
Pobierz Ryneczek - Polecam skin zamieniający atrybuty zawodników i sztabu w gwiazdki. Jeden p...
źródło: atrb
  • 7
Grając 3ligowym Bari wchodzę sobie dla przykładu na ligę urugwajską i o mistrzu kraju nie wiem praktycznie nic, ewentualnie mogę wysłać swojego scouta do obserwacji danego zawodnika (zajmie mu to tydzień, bo mam za słaby zasięg) a i tak otrzymam może 1/4 interesujących mnie informacji, więc będę musiał wysłać jeszcze przynajmniej dwóch, przez co cały proces zakręci się koło miesiąca a mając słabych scoutów i tak otrzymam niedokładny zarys umiejętności i potencjału.
Pobierz Ryneczek - Grając 3ligowym Bari wchodzę sobie dla przykładu na ligę urugwajską i o mi...
źródło: urug
@Ryneczek chodziło mi o to, że ten mod wg mnie za bardzo ,,zaciemnia obraz" względem rzeczywistości. Domyślny scouting FM jest łatwiejszy niż realny, ale ten mod chyba idzie za daleko
@19karol90: moim zdaniem idzie i tak za lekko, np w porównaniu do skórki, gzie autor ustawiil same panele z kolorami zamiast jakichkolwiek gwiazdek czy atrybutow
np Klopp na treningu dostaje raporty od sztabu - ten biega szybko, ten skacze wysoko, ten ma dobrą skutecznosc, a nie ze Nunezowi skoczyl atrybut gry bez piłki z 14 na 16