Wpis z mikrobloga

#bydgoszcz #policja #marihuana #420 #przestepczosc #bekazpolicji
Taka przekmina mnie naszła, bo natrafiłem na stary artykuł odnośnie chłopaka walącego tak zwane "wiadro" na wyspie młyńskiej gdzie został zauważony przez strażnika miejskiego, który akurat przypadkowo spojrzał na tą kamerę, no i #!$%@? po krótkim czasie go złapali w sklepie i tyle. Ale ktoś mi wytłumaczy jak #!$%@? tak szybko znaleźli typa, bo palil smieszna roslinke, który miał założony kaptur, kurtke itp. Ale na FB to juz lataja posty i artykuły ze zdjęciami osób w sklepach, bez masek, kapturów itp. no wyraźnie twarz widać nawet na tym ich #!$%@? monitoringu, a Policja prosi internautów o pomoc w indentyfikacji xDDDDD tu już nawet nie chodzi o to, że jak zioło to zaraz są a o prawdziwe przestepstwa wyjebka, a o to, że nikt nawet tego nie próbuje kryć oni wprost pokazują że #!$%@? mają, ale lubią dzieciakom i ludziom dorosłym niszczyć życia XD a prawo im w tym pomaga super. Zreszta co ja #!$%@? oni nawet i z grantnikow moga, ale tylko oni.

Na dodatek sie #!$%@? czują jak szeryfy, jakby zrobili bohaterskie poświęcenie dla kraju
(Oczywiscie post nie dotyczy kazdego policjanta, bo sa policjancji i psy wiadomo, niestety to drugie to wiekszosc choć widze ze sie to zmienia)
  • 16
  • Odpowiedz
  • 1
@ZAPRASZAM_DO_POLONEZA: Smiechy smiechami, memy takie lubie i #!$%@? ludzi. Ale najgorsze jest to ze przez edukacje i nagonke na ta rosline, starsi ludzie serio tak mysla na powaznie xD zreszta nielegalnosc tej rosliny, tez sie przyczynila do tego chociazby przez syf na ulicy.
  • Odpowiedz
@kestar: jak proszą o identyfikację, to jest już po sprawie i nie złapali typa na gorącym uczynku (lub tuż po), a gościa w Bydgoszczy po prostu konsekwentnie śledzili na monitoringu. Całe centrum jest równo pokryte kamerami.
  • Odpowiedz
  • 0
@FrasierCrane: No nie wiem, niektórych z tych sklepów do dzisiaj nie znalezli, gdzie typy na wyjebce wchodzili zabierali i wychodzili, a na zdjeciach no bys na profilowe mogl je ustawic i by kazdy wiedzial ze to ty bez imienia i nazwiska, bo odziwo nie sa to z az tak jeszcze #!$%@? monitoringu tylko wyraznego wystarczajaco na identyfikacje. Poza tym, co z tego jak wyglądał skoro oni tam byli w chwile, totalnie
  • Odpowiedz
@kestar: ale za niewinnosc go nie zwineli. W polskim prawie mamy do czynienia z absurdem, mozesz zazywac narkotyki (nie jest to karane), ale nie mozesz ich posiadac.
Wiec goscia nie zwineli za palenie, a za posiadanie.

I jak ktos wyzej napisal, jaral, zobaczyli na kamerach i potem obserwowali gdzie poszedl, podjechal patrol przeszukanie, zapraszamy do suki.

Jest sukces, jest notatka, jest sprawna akcja, jest zlaoany przestepca, jest zabezpieczony nielegalny susz.
A
  • Odpowiedz
  • 1
@PurpleHaze: tak zapomnialem dodac to, ze wlasnie mogl wyjarac wszystko i by #!$%@? mieli, zreszta nie zdziwilbym sie jakby sami to zawineli na wlasnosc, a przy okazji wypisza ze majac grama mial 5 porcji dilerskich.

Nie zobaczyli oni a straznik miejski ktory ich powiadomil rzekomo, no to dojazd poszukiwanie itp. no chyba ze blisko byli. Ogolnie to warto zaczac od tego ze typ to tez ladny debil walac wiadro na kamerach
  • Odpowiedz
  • 0
@missioncritical: No i go umieli sledzic, ale gdzie z arkad poszedl czym odjechal itp. juz nie? Kamery tez posiadaja zapis, ale Internauci zrobia za nas wszystko! Ajak, a suszyk do kiermany, wpisane a chlopak i tak pewnie umorzenie dostal i mial przy sobie smieszna ilosc, a tamci gdzies dalej ludzi okradaja albo inne rzeczy robia, tym bardziej ze w prawie do 10 jest chyba nieznaczna
  • Odpowiedz
@kestar: mnie zawsze bawi jak to bekowo musi wyglądać od strony funkcjonariuszy xD taki Mietek siedzi na kamerach #!$%@? prince polo i nagle widzi Sebka walącego wiadro. Mówi W11 odbiór mamy przestempce, publiczne wiadro. Wtedy Mariusz z Krzyśkiem na komendzie zbierają się na pełnej #!$%@? do zdezelowanej KII. Jadą szukać jakiegoś chłopaczka bo zajarał śmiesznego krzaka po czym ten co umie pisać mówi do tego co umie czytać patrz Krzychu ten
  • Odpowiedz
@w00nski: napisałem to raczej humorystycznie aczkolwiek ciekawi mnie czy taki pies jak przychodzi po służbie do domu to ma jakieś wyrzuty sumienia, że nasrał w życiorysie jakiemuś studenciakowi z blantem. Bo jakichś złodzieji, dziesionarzy, domowych ninja itp to #!$%@?ć prądem i niech gniją w pierdlu.
  • Odpowiedz
No #!$%@? komedia i to za nasz hajs


@imargam_2137: żeby był jeszcze śmieszniej, to całość kończy się w 99% umorzeniem i tylko kasa poszła na nic.

wyrzuty sumienia


@imargam_2137: jakby miał sumienie, to by nie pracował w policji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@imargam_2137 a mnie ciekawi, jak długo taki Mietek rozkmimial co ktoś robi widząc pierwszy raz wiadro XDDD chyba że mają szkolenia z takich rzeczy co jest możliwe ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale to na pewno nie straż miejska jak juz
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Kajtosz nie wiem co gorsze, utrzymywanie z naszej kasy pedofila, czy może kogoś kto nic nikomu nic nie zrobił xD ba jeszcze dajmy na to w celach medycznych ale nie z apteki.

jakby miał sumienie


Zdarzają się tacy, z doświadczenia wiem bo parę razy #!$%@? szczęściem trafiałem na młodych i w miarę spoko wiec albo zabierali i puszczali, albo szukali tak żeby nie znaleźć. Oni dobrze wiedzą że umorzenie będzie bo to
  • Odpowiedz