Wpis z mikrobloga

Dzień dobry. 22/11/23 - dziś rozpiska meczowa bez wchodzenia na naszą stronę, a bezpośrednio na wykopie - jak za dawnych lat, gdy jeszcze byłem tu pod innym kryptonimem operacyjnym. Kto nie pamięta, to podpowiem że nie był to kryptonim aut91.

Najpierw jednak przydługi wstęp, bo...

...okazja ku wrzuceniu tej rozpiski jest przednia - otóż tego dnia rok temu - 22/11/22 pojawiła się na matchday.pl pierwsza rozpiska meczów piłki nożnej na dany dzień.

Z okazji tych pierwszych urodzin wypada podziękować wszystkim którzy nas wspierają od początku, świetnej ekipie jaką zebraliśmy na matchdayowym discordzie który jest aktywny praktycznie 24 godziny na dobę, a który swoje korzenie ma na tagu meczowym.

I przede wszystkim @Maib, bo gdyby nie on to po kilku miesiącach rzuciłbym to wszystko w #!$%@? z braku czasu. Pomógł niejako projekt uratować, pociągnął go jeszcze w górę i teraz zamiast jednej czy dwóch osób za rozpiski odpowiada 6 osób - co jest liczbą która daje komfort, bo gdy jeden nie może, to drugi zrobi to za niego. Biorąc pod uwagę że zysku z tego nie ma żadnego to fajnie się to wszystko składa.

Jeśli chodzi o zyski właśnie, to pewnie niektórych to może zaciekawić. Nie zarobiliśmy na stronie nic, choć pewnie moglibyśmy (gdybym chciał implementować reklamy, a nie chce). Wsadziłem w nią za to wliczając wszystkie koszty, hosting, domenę, premium na Twitterze które stało się naszym głównym medium społecznościowym, jakieś próby reklam na Facebooku żeby tam zbudować zasięg... No łącznie pewnie ponad 1000 złotych.

Fajna przygoda generalnie. O planach na przyszłość nie będę się rozprawiał, bo raczej nie ma co się spodziewać ani wielkich zmian ani rewolucji w polskim internecie. Jedyne co mogę w sumie zajawić to że jest jakieś planowanie kanału na YouTube, na którym będą się pewnie pojawiać jakieś zapowiedzi i podsumowania tygodnia w formie audio. Czy to się wogóle pojawi - sam nie wiem, ale planować nie szkodzi.

Jak zawsze chętnie odpowiadam na wszystkie pytania. I zapraszam na dzisiejszą rozpiskę która jest dziś tak potężna jak Sebastian Szymański w reprezentacji Polski:

-----

MISTRZOSTWA ŚWIATA U17

09:30 - ANGLIA - UZBEKISTAN
sport.tvp.pl - brak komentarza

13:00 - FRANCJA - SENEGAL
TVP Sport - Sławomir Kwiatkowski, Rafał Ulatowski

-----

LIGA MISTRZYŃ UEFA

18:45 - SK BRANN - SK SLAVIA PRAGA
YouTube - angielski

18:45 - OLYMPIQUE LYON - SKN ST. PÖLTEN
YouTube - angielski

21:00 - SL BENFICA - FC ROSENGÅRD
YouTube - angielski

21:00 - EINTRACHT FRANKFURT - FC BARCELONA
YouTube - angielski
RadioGOL - Wojciech Nowakowski

-----

FUTSAL EKSTRAKLASA

19:00 - BSF ABJ BOCHNIA - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
WP Pilot - brak komentarza

-----


#mecz #biedarozpiska #dzienmeczowy #pilkanozna #futsal
matchday_pl - Dzień dobry. 22/11/23 - dziś rozpiska meczowa bez wchodzenia na naszą s...

źródło: temp_file3364771263121316603

Pobierz
  • 2