Wpis z mikrobloga

Potrzebuję białej koszuli. Mam 2, z tym że jedna jest na słonia, 43 kołnierz (pasuje), regular fit, a druga to chyba slim fit, rozmiar kołnierza 40 (za mały). Są to przejściowe, bo potrzebuję na jutro, ale muszę też kupić nową. Jakim rozmiarem się kierować, coby fajnie leżała na mnie. Rozmiar kołnierza wychodzi 42/43, wzrost 178cm. Nie chcę wydać 100 na taką koszulę, bo ubierał ją będę bardzo rzadko.


link

#ubierajsiezwykopem
  • 13
@Elkoss: a na zdjęciach która jest? Może po prostu na za duży wzrost te koszule. Najlepiej idź do sklepu i poprzymierzaj, tutaj czarów nie ma, na mirko nie kupisz :P

za 60 już coś możesz dostać. I nie żałuj tak bardzo pieniędzy, to jest inwestycja :)
@Elkoss: po prostu twoja koszula jest #!$%@?.

"Nie chcę wydać 100 na taką koszulę, bo ubierał ją będę bardzo rzadko." - albo wydasz tę stówę, będziesz miał dobrze skrojoną koszulę w której się będziesz pewnie czuł i która starczy ci na lata albo się trochę pomęcz.

Po pierwsze spodnie chyba masz za duże. Włóż koszulę do spodni to ocenimy. Druga sprawa, tę koszulę, którą masz na sobie da się dopasować, chociaż
@Elkoss: fotke usunales? 100 za koszule to wcale nie jest duzo, o ile kupisz cos na prawde dobrze lezacego i z dobrej bawelny; bo kupowanie 60% poliestru to tez nie jest dobry pomysl; a dobry slim fit wcale cie nie pogrubi.