Wpis z mikrobloga

Mirki, od ok. 20 lat jestem posiadaczem jednego modelu myszek z rodziny Logitech MX500 > MX510 > MX518 > MX518L.

Jak nie trudno sobie wyobrazić, muszę mieć taki sam lub prawie identyczny kształt myszki.
Przerabiałem już kilka myszek "podobnych" i nie byłem w stanie się przyzwyczaić, ponieważ zawsze coś nie pasowało. (Logitech G502, Dream Machines DM4 Evo,Dream Machines DM1 Pro )
Szukam następcy Logitech MX 518L
Znacie coś bardzo zbliżonego budową i bardzo dobrym sensorze ze stosunkowo niską wagą?
Myszka używana tylko do CS2

jaką obecnie myszkę używasz: Logitech MX518 Legendary
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
czułości w grach: niska
czułość w Windows: 6/10
w co grasz (podaj tytuły gier): tylko CS2
jaką masz obecnie podkładkę: KRUX Space XXL
ile przycisków używasz w myszce 2 główne + 2 boczne
twój budżet: bez limitu
jaki chwyt stosujesz: Fingertip grip
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce: 1+3+1
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni 19 cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego – szczupłe palce
czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej: niższa waga, najlepszy możliwy sensor
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Nie
uwagi: Najbardziej zbliżona do Logitech MX518, nie potrzebuje dodatkowych przycisków, nie potrzebuje RGB, możliwe przejście na mysz bezprzewodową

#myszkadlagracza #myszkakomputerowa #pcmasterrace #cs2 #csgo #logitech
  • 7
  • Odpowiedz
@Wojtas87: Szczerze to nie wiem czy uda Ci się znaleźć cokolwiek co będzie w 100% ideałem. MX518 to bardzo specyficzny kształt.

Może G Pro Wireless? Zawsze możesz zamówić z Allegro i zwrócić bez przyczyny w ciągu 14 dni od zakupu jak Ci coś nie siądzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@supra107: Macałem ją sobie w Media Markt, bardzo tandetne wrażenie, ogólnie nie siadła mocno.
Kusi mnie Logitech G PRO X Superlight, inny kształt, ale bardzo lekka i ogólnie uznawana jako top przez graczy, aczkolwiek bałbym się kupić ją w ciemno.
  • Odpowiedz
bałbym się kupić ją w ciemno


@Wojtas87: Prawo konsumenckie UE. Robisz zakupy online, przysługuje Ci 14 dni na zwrot, i sprzedawca w tym okresie nie ma żadnego "ale" że rozpakowane czy coś. Odeślesz lekko obmacaną ze zdjętymi folijkami, sprzedawca musi to przyjąć, a potem to odsprzeda w outlecie czy coś.

Inna sprawa jeżeli kupujesz na miejscu, wtedy już takiej ochrony nie masz i wtedy to faktycznie są obawy. Ale zakupy online?
  • Odpowiedz
@Wojtas87: To sprzedawcy mają służyć Tobie a nie Ty im. Z resztą taki towar ze zwrotu potem może kupić ktoś z outletu po promocyjnej cenie. Sam tak wyrwałem Beyerdynamici DT990 Pro po promocyjnej cenie 500zł. Każdy porządny sprzedawca ma na takie zwroty poprawkę tak że mimo wszystko nie jest na tym stratny. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz