Wpis z mikrobloga

Ja już w tej Polsce nie moge wytrzymać jako biały meżczyzna. Chyba wyjadę do wolnej Rosji.
Rano wstaje wychodze z domu i jakas typiara z auta gwizdze na mnie. Potem przechodze parkiem to jakaś żulka chce odemnie 5 zł i śmierdzi gównem. Potem w pracy przychodzi złodziejka i chce mnie okraść. Ledwo wyjde z pracy to podchodzi jakas typiara i mowi ze mi #!$%@? w ryj jak nie dam szluga. Wracam koło budowy i jakieś typiary krzyczą że by mnie ruchały w dupe aż by mi dupa trzaskała. Wracam wlaczam wiadomosci i słysze że kibolki lokalnej druzyny okradły stacje i spuściły #!$%@? lokoalnym rywalom. Siegam wiec dla odetchnienia za ksiazke history czną i czytam jak jakaś #!$%@? dyktatorka z niemiec gazował zydów gdy pilnowaly calego procesu jej szwadrony SSbabiszonów, w wtedy inne dyktatorki z chin zsrr i belgii za pomoca swoich szwadronów kobiecej śmierci łapaływymordowali ponad 200 milionów ludiz na ziemi. Wiecie ile tych obozów koncentracyjnych baby ząłożyły? Głowa boli. A idzcie w #!$%@? z tymi babami. Nie chce już być #!$%@?ą z #!$%@?, chyba zmienie płeć na kobietę.
#oswiadczenie #bekazszurow #bekazprawakow #przegryw #neuropa #urojeniaprawakoidalne
  • 5