Wpis z mikrobloga

@Qwertyasdf123: T150 to hybryda paska i zębatek. T300 działa na pasku.
T150 to wciąż zabawka, z kiepskimi pedałami w komplecie i wykończona tak jak wspomniałeś. Mimo to daje więcej funu niż obszyta skórą kierka Logitecha na zębatkach.

T300 to już wyższa półka, inne wrażenia z jazdy. Na klocku mamy jej odpowiednika TX Leather Edition a na plejkę masz np. wersję w alcantarze zamiast plastiku. Zresztą obręcz zawsze możesz zmienić później.
  • Odpowiedz
@Qwertyasdf123: Osobiście poniżej t300 bym nie schodzi zresztą nawet droższy zestaw zestaw od Logitech g920 to nadal popierdułka przy budżetowym zestawie od Thrustmaster...

Jak masz wątpliwości to możesz pogonić po twitchu i popytać tych co aktywnie ścigają sie w topcie i zawodach w DIRT i WRC na twitchu.

Jest też discord który zrzesza graczy esportowych i nie tylko w wyścigach tam też możesz popytać innych ludzi po mega doświadczeniu o
  • Odpowiedz
@Qwertyasdf123: A to ktoś sprzedaje T300 z dwoma pedałami? Myślałem, że wszystkie zestawy mają T3PA w komplecie. W każdym razie sprzęgło się przydaje, dokupujesz niedrogą skrzynię TH8S i gra gitara. Mam ją i polecam.
  • Odpowiedz
grałeś może w the crew motorfest ?


@Qwertyasdf123: Niestety nie. Wolę Forzę Horizon, Forzę Motorsport i Assetto Corsa Competizione. To ostatnie jest również na PS, polecam. Bardzo dobra symulacja z dobrze działającym force feedbackiem.

Z tego co widzę na youtube to ludzie jeżdżą w The Crew Motorfest na kierkach więc chyba powinno być ok.
  • Odpowiedz
@Qwertyasdf123: Nie jest to najgorszy wybór, ale Thrustmaster ma lepsze mechanizmy w kierownicy, kiedy Logitech jest 'bogatsze' na zewnątrz i bardziej budżetowe (np. skrzynia do Logitecha kosztuje 1/5 tego co do Thrustmastera). Na początek będzie ok, jeśli nie wiesz czy będziesz wystarczająco dużo jeździł na kierownicy to bym poszedł w jak najtańszą (oczywiście taka żeby miała FFB :) ). Ale jeśli lubisz Assetto Corse/Gran Turismo/DiRT Rally/EA WRC to możesz odrazu
  • Odpowiedz
@Qwertyasdf123: A co do the crew to chyba jednak zbyt arcade i nie wiem czy kierownica nie będzie trochę overkillem. Ale nie powiem Ci na 100% bo nie wiem jaki jest model jazdy w Motorfest. W pierwszym The Crew na kierownicy nie było sensu grać.
  • Odpowiedz
@Dawidinho8: kupiłem i jestem zadowolony z tego wyboru bo różnica jest ogromna, gram w the crew motorfest to normalne że przy jeździe tak mocno czuć opór na kierownicy przy domyślnych ustawieniach? Jest jakaś strona która pokazuje jakie najlepsze ustawienia są pod daną grę? @rbbxx Wiecie może czy trzeba aktualizować kierownicę jakoś sterownikami czy nie trzeba?

Rozglądam się za stelażem patrzę też diy jak można samemu zrobić za nie duże
  • Odpowiedz