Wpis z mikrobloga

#pasta #mazurek #heheszki

- Dzieńdoberek #!$%@?, witam w RMF, zaczynamy kolejną masakr... hehe poranną rozmowę Roberta Mazurka, czyli mnie. Dzień dobry panie Pośle. Czy Panu nie wstyd?
- Dzień dobry. Ale o co cho...
- No pan poseł oczywiście udaje, że nie wie o co chodzi. A ładnie to tak okłamywać wyborców?
- Zaraz, ja...
- Pamięta Pan co Pan mówił 14 września 2001 roku o godzinie 12.37?
- Nie no skąd?
- A to bardzo niedobrze bo mówił Pan zupełnie co innego niż teraz. Jakie to uczucie?
[w tym momencie Poseł dochodzi w końcu na dłużej do głosu i zaczyna sensownie odpowiadać i zbijać argumenty Mazurka]
- A no niestety czas na antenie nam się skończył, zapraszamy słuchaczy do internetu. Zmieńmy może temat. Co pan sądzi o tej głupiej wypowiedzi innego posła z pana partii?
[Poseł próbuje dokończyć poprzedni wątek]
- Ale Pan poseł to by tylko o tym gadał jaka wasza partia jest świetna. To może ja panu dam 2 minuty i pan sobie pogada, a potem pan odpowie na moje kolejne pytanie
- Przecież, ja...
- O, czas nam się powoli kończy. To jeszcze proszę powiedzieć hehe jakiemu zespołowi piłkarskiemu Pan kibicuje. Co? Nie interesuje pana piłka nożna? No szkoda w #!$%@? XD Do widzenia i do jutra drodzy radiosłuchacze.
  • 15
@AliShaheedMuhammad: Najgorsze, że to nie jest nawet przesadzone xD A tekst, że kończy się nam czas, to dla Mazurka za każdym razem jak gong za życzenie jak ma akurat za sekundę odklepać.

W ogóle ta forma rozmowy, że trzy minuty są w radiu, a dalsza część w internecie to totalny syf. Tak ciężko zrobić pełnowartościowy wywiad na dwadzieścia minut, bo przepadnie szansa na puszczenie Taylor Swift i Seleny Gomez czterdziesty piąty
@AliShaheedMuhammad: za każdym słuchanym razem, leci sobie radio nieważne nawet że co dwie minuty są reklamy na grzybicę pochwy i sanah na zmianę z jakimś #!$%@? kwiatem jabłoni który jest takim radiowym następca Rubika chyba czyli gwałcenie piosenek aż do porzygu, jak zapowiadają 'rozmowe' tego dzbana z jakimś gościem, nawet ciekawym, stacje trzeba zmienić lub przełączyć się na telefon albo lepiej nawet posłuchać ciszy
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.