Wpis z mikrobloga

@Leniek: @Kempes
Jestem nauczycielem, uważam, że podwyżki się nam należą. Skandalem jest, że nauczyciel rozpoczynający pracę w szkole zarabia najniższą krajową! Jednak nasze zarobki to spora kwota w budżecie, bo jest nas około pół miliona.
  • Odpowiedz
  • 1
@i-marszi i jesteście bezużyteczną bandą pajacy, która nie uczy ludzi niczego przydatnego tylko dokłada cegiełkę w systemie do budowania hord npc. Poza umiejętnościami czytania, pisania oraz podstaw matematyki nikt ze szkoły niczego nie wynosi poza fobiami, chorobami psychicznymi czy zwyrodnieniami kręgosłupa xD
  • Odpowiedz
@Kempes: jakbyś cokolwiek doczytał zamiast zajmował się tylko propagandą, to byś wiedział, że Czarnek planował w 2024 w końcu podwyższyć pensum, czyli coś co powinno być już dawno zrobione, ale kolejne rządy tchórzyły, włącznie z PiSem. Nauczyciele się przed tym wzbraniają, bo teraz każda godzina więcej tygodniowo to 1/18 etatu więcej. Zresztą przegłosowany w tym roku powrót wcześniejszych emerytur nauczycielskich od września 2024 miał być przygotowaniem do zwiększenia pensum. Ciekawe
  • Odpowiedz
@Kempes: nic nie zrobią, bo doskonale wiesz, że nie uzyskają większości. Ale rząd Tuska też się zderzy ze swoimi obietnicami jak ze ścianą, zwłaszcza jak się obiecało spełnić postulaty kosztujące 160 mld w pierwsze 100 dni.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@xxxzzz A może opozycja zagłosuje jednak za rządem PMM i da im porządzić pół roku do wyborów samorządowych. Niech sobie radzą że swoimi obiecanymi wydatkami XD
  • Odpowiedz
@KCPR:
Ja uczę programowania PLC i automatyki przemysłowej, jestem w tym w miarę dobry. Uczniowie chyba są zadowoleni, absolwenci przeważnie mają dobrą pracę albo idą na studia. Mogłeś wybrać jakąś lepszą szkołę, a nie skończyć edukację na podstawówce. Bo jak tylko nauczyłeś się czytać, pisać i podstawy matematyki, to chyba nic więcej nie skończyłeś.
  • Odpowiedz