Wpis z mikrobloga

@fornix996: o #!$%@? to tam osiedle powstaje? Ja myslalem, ze ten 1 blok to jakis hotel robotniczy bedzie. Mieszkam troche dalej od torow i w nocy slychac halas wiec tam pewnie bedzie gorzej. Oprocz tego autostrada, ekspresowka, Krakowska i tiry. Dalbym sobie cos obciac, ze deweloper klamie ( ͡° ͜ʖ ͡°) cytat ze strony "ciche, spokojne otoczenie, wytchnienie od zgiełku miasta"
@fornix996 bylem tam, szukalem na wynajem mieszkania jakis czas temu. Wszystko jest okej bardzo spokojnie ale nie ma zadnych sklepow a dojazd tam o 8 i o 15 to jest masakra. Jedyny plus to na prawde duzy spokoj aczkolwiek trwa budowa kolejnych blokow, doslownie za oknem powstaje nastepny i goscie sie tluka przez caly dzien. Ile to potrwa? Cholera wie. Z tego co sie orientowalem to tam ma stac 3 albo 4
@Sylar: nie bylem tam nigdy, tylko z Milocina widze z daleka jak sobie biegam. Ale nie ukrywam, ze ten blok mnie ciekawil od dawna. Moja pierwsza mysl- kto by chcial tam mieszkac? No i do tego strefa przemyslowa, bylem pewien, ze to jakis hotel.
@Sylar Ja tam byłem i to oglądałem. Wszystko się rozbudowuje, osiedle będzie miało jeszcze 2 bloki. Myślę o zakupie mieszkania i na tle innych inwestycji wypada dobrze cenowo i lokalizacja mimo wszystko mi odpowiada. Większe sklepy z czasem też powstaną. Zależy mi na opinii takiej, że już ktoś tam zamieszkał i ma jakieś spostrzeżenia na temat samego mieszkania. Każdy kto szukał mieszkania w Rzeszowie wie, jak ciężko z dobrą lokalizacją, nowym budownictwem
@rraaddeekk ze zgiełkiem bym nie przesadzał bo jest tam na razie pusto. Jeśli osiedle czy inne osiedla będą się rozwijać o np. Tereny w stronę krakowskiej to raczej nie będzie problem. Zresztą też nie chciałbym bym mieć mieszkania z oknem i balkonem z widokiem na magazyn.