Wpis z mikrobloga

Ostatnio mocno progresuje na #silownia bo przestałem pić i ogólnie ogarnąłem dupę. Ale zauważyłem, że z większym ciężarem zaczynają pojawiać się jakieś mikro urazy i dzisiaj np. boli mnie trochę łokieć. Nigdy nie miałem takiego problemu, a ćwiczę parę lat bez spiny więc technikę mam chyba dobrą. Podejrzewam, że zrobiłem zbyt słabą rozgrzewkę i #!$%@?łem coś przy wiosłowaniu sztangą( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie bez znaczenia jest, że jestem już starym człowiekiem i zbliżam się do 36 xD

Zacząłem sobie suplementować witaminę c, msm na stawy i zamówiłem opaskę stabilizującą na łokieć. Dają coś te opaski?

#mikrokoksy
KiedysMialemFejm - Ostatnio mocno progresuje na #silownia bo przestałem pić i ogólnie...

źródło: ORTEZA-STABILIZATOR-LOKCIA-OPASKA-UCISKOWA-NA-REKE

Pobierz
  • 5
@Kiedys_Mialem_Fejm Zapamiętaj jedno. Nigdy nie ma się dobrej techniki, szczególnie, jeśliś amator amator. ( ͡º ͜ʖ͡º)

I tak, takie gówno może nieco ulżyć np. na łokieć tenisisty/golfisty, ale też pojedynczy pasek na okolicę lokcia byłby może skuteczniejszych.

Rozgrzewka, rehabilitacja, omijanie newralgicznych ćwiczeń, do czasu pozbycia się bólu. No chyba, że to lubisz.
@Kiedys_Mialem_Fejm: z wiekiem niestety trzeba coraz więcej czasu poświęcać na rozgrzewkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chociaż ogólnie samo już dość szybkie progresowanie niesie za sobą większe ryzyko różnych boleści i drobnych urazów i to niezależnie od wieku. Inną sprawą jest miara szybkości tego progresu...
Technika oczywiście jest kolejną kwestią, którą zawsze warto udoskonalić.