Wpis z mikrobloga

PKO bank Polski nie poinformował BIK o zmianie moich danych osobowych, przez co przez ponad pół roku nie mogłem wziąć żadnego kredytu, pożyczki czy rat.

Oczywiscie od dłuższego czasu próbowałem to wszystko wyjaśnić ale w PKO nikt nie potrafił mi pomóc, panie nie widziały w czym problem xd w sumie byłem dwa razy w placówce banku, kilka razy dzwoniłem na infolinię i nikt nie wiedział o co chodzi. Dopiero niedawno dostałem info od innego banku że moje dane które podaje we wniosku o raty nie zgadzają się z danymi w Bik.

No i poinformowano mnie dzisiaj na infolini BiK ze bank nie zgłosił moich nowych danych i stąd ten problem.

Czy to powinno się zgłosić do jakiegoś rzecznika praw? Trochę przeraża mnie ta niekompetencja pracowników banku, tym bardziej że sami popełnili błąd nie zgłaszając moich nowych danych do BiKu
#pko #kredyt
#pkobp
  • 1
  • 0
@czlowiekkmen, prosimy o złożenie reklamacji, możesz to zrobić np. w iPKO (logując się przez stronę internetową): Moje sprawy > Kontakt z Bankiem > Skontaktuj się z nami > Zgłoś reklamację.
Nasi specjaliści przyjrzą się sprawie.