Wpis z mikrobloga

@BetonowePlacki: Jak się tak dalej będą ludzie zjeżdżać, to rynek Psiego Pola może okazać się całkiem fajną alternatywą na wyjście na piwo, jeżeli zapomniałeś akurat zrobić rezerwacji z tygodniowym wyprzedzeniem na rynku głównym lub okolicach.
  • Odpowiedz
@lougramm Chyba ty nie widzisz zalet. Masz metraż 80-120 metrów. Ogródek gdzie rozpalisz grilla, pokopiesz piłkę z gówniakiem i rozstawisz mu basen. Często są na zadupiach gdzie masz lasy i brak betonozy
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: Wszyscy srają na tą robotę we Wrocławiu, a jednak ludzi przybywa. No faktycznie CZARY. Rozumiem, Ty jesteś wyjątkowy masz taką super robotę i jesteś nie do zmiany. Potem właśnie widzę jak część ludzi zaczęła nagle płakać bo wyjechali z Krakowa czy Wrocławia gdzieś dalej, a zdalnie roboty znaleźć nie mogą. No, ale spoko jesteś wyjątkowy.

@EleganckiSkrzat Czy Ty właśnie stwierdziłeś, że Katowice to jest jakieś małe miasto? Jeszcze
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan
Nie. Stwierdziłem fakt, że dwie te same firmy mające siedziby w tych dwóch miastach płacą podobnie. Oczywiście lekko więcej we Wro, ale still nie tyle, by nadrobić cenę np. mieszkań.
  • Odpowiedz
@Domciu: to co z tego - glosowali kolejkami na Donalda i KO wiec dobrze im tak. Pewnie na Sutryka - nawet jakby ten narobil im na geby - tez zaglosuja. Taki narod, taka mentalnosc.
  • Odpowiedz
@enten ej @Ogau kolega się dalej wygłupia.

We Wrocławiu nikt nie korzysta z dzielnic. Podział na nie został zniesiony i to dawno. Próbuj dalej.

A nie czekaj. Dzielnice są używane tylko ze względu na Urzędy Skarbowe i sprawy Sądowe. Natomiast nikt Ci nie powie, że komisariat na Trzemeskiej jest na Starym Mieście. To jest część
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan
Wiadomo, aglomeracja jest 1 w Polsce. Jednakże będąc w Kato nie czuć absolutnie, że można samo to miasto porównywać pod względem wielkości do Wrocławia. Jednak Wro 2x więcej ludzi (oficjalnie, nieoficjalnie oj więcej).
  • Odpowiedz
@enten: rynek psiego pola i okolice jest otoczony wężem korków od rana do 8.00 i w godzinach od 15 do 20. Z zalet należy także wymienić iż nie ma tam absolutnie nic oprócz meneli. ( )
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: wszyscy tak gadacie, kto by tam mieszkoł na tych Swojczycach! Na tych Maślicach LoL a to JAGODNO PHYYYYYY.

Tymczasem co drugi kurnik 39m2 za super cene 498k zł plus 25k dla źrebka pośredniaka z tytułem REZERWACJA.

Eeh sie czlowiek musial wygadac na tych debili
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: nie jestem wyjątkowy, bo akurat mam wystarczająco przykładów wśród znajomych, że to nie jest odosobniony przypadek. Szkoda tylko że w tym mieście żeby żyć na sensownym poziomie to trzeba jechać na kontraktach za euro, być na OE 50k+ albo być influ100k. Inaczej zapraszamy do stania w korku na Jagodnie do kurnika deweloperskiego w betonozie XD. Dziękuję, ja wsiadam.
  • Odpowiedz
@Pieskor: bo komfort własnego mieszkania przysłania im sensowność takiego zakupu gdzieś na Swojczycach i myślą sobie “będzie do będzie”, a potem jedyne co widzą to czerwone światła auta z przodu, bo ktoś hamuje w korku.
B.....i - @Pieskor: bo komfort własnego mieszkania przysłania im sensowność takiego z...

źródło: IMG_4715

Pobierz
  • Odpowiedz
@Domciu: kto by się spodziewał korków po podłączeniu kolejnych osiedli drogą osiedlową do miasta XD A linia tramwajowa? Po co to komu... Wrocław to korny przykład #!$%@? miasta. Było miejsce na wydłużanie linii tramwajowych i budowę nowych. Można by zabezpieczyć dla kolejnych pokoleń i robić w ramach odkładania... Po co ( ͡° ͜ʖ ͡°) A gospodarka przestrzenna by osiedla nie powstawały na dziko? ¯\(ツ)/¯ Najbardziej #!$%@?
  • Odpowiedz
W sensie o uj Ci chodzi


@enten: trochę śmieszy mnie po prostu, że najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy nigdy we Wrocławiu nie mieszkali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz