Wpis z mikrobloga

jak ta hołota tam kvrwa funkcjonuje to ja nie wiem


@LezliNilsen: ten korek to akurat wyjątkowo na 3 miesiące (+dodatkowe 2 opóźnienia pewnie) zafundowało miasto, bo rurę w poprzek drogi będą kładli do stycznia xD
@Darth_Gohan

@paw4da Jak ma nie być korków jak u nas dalej nie ma ŻADNEJ obwodnicy z prawdziwego zdarzenia


Nie rozumiem. Co masz na myśli mówiąc obwodnica z prawdziwego zdarzenia? Przecież obwodnica jak najbardziej jest. Ruchu teanzytowego przez Jagodno raczej nie ma. A jak ktoś chce dojechać do centrum no to obwodnica i tak nie pojedzie.
@pwone: Powiedz mi jaka obwodnica jest we Wrocławiu. Chętnie się dowiem. Może mi powiesz jeszcze, że śródmiejska? AK - Hallera - Milenijny która się kończy niczym? A może Wschodnia która sprawia, że część ludzi woli się przebijać przez Jagodno bo dojedzie do Wschodniej i nią dojedzie do kolejnych miejsc pod Wrocławiem?

Obwodnica jest od tego żeby tranzyt nie szedł przez miasto i ludzie nie musieli cisnąć centrum miasta. U nas? Zobacz
Ciekawe czy jagodzianie i Jagodzianki będą to pamiętać Sutrykowi przy wyborach :)


@Darth_Gohan: no miejmy nadzieję, że PO wystawi swojego kandydata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak to jest codzienny widok od rana do nocy w niedziele i święta bez wyjątków


@Morguliusz: jeszcze nigdy na Lutosławskiego to tak nie wyglądało. Nawet 1 września
89 @RussianBoi2 @Domciu miałem paru znajomych co poszli tam na studia
Wtedy: najlepsze miasto mówię ci, zajebiste, życie nocne, restauracje, super ludzie, ładne, Terra Felix
Teraz, gdy skończyły się studia zaczęło się życie - ja oeirdole nienawidzę tego miasta #!$%@?
Pocieszam ich, że zawsze mogli wylądować tu gdzie ja, czyli w Łodzi ;d
@Domciu: Wrocław na przestrzeni ostatnich 10 lat stał się #!$%@? memem. W tym mieście już dosłownie nic nie funkcjonuje tak jak należy. Najgorsze że gdzie nie pojedziesz to wszyscy chcą się przeprowadzać do #!$%@? Wrocławia. Więcej Was tutaj potrzeba. W każdym polskim mieście włącznie z Warszawą ludzie co nigdy tu nie mieszkali myślą, że we Wrocławiu to jest taki slow-life w dużym, ładnym, pełnym zabytków mieście. Zresztą, co tam Warszawa, cała
@Lohengrin: Łódź jest chociaż tania

@enten dlatego Ja po 10 latach #!$%@? stąd, tu się nie da żyć a jeszcze spekulanci windują tutaj cenę nieruchomości niemal jak w Warszawie gdzie nawet głupi zbiorkom tutaj nie ma do niej podjazdu.

Daj mi listę tych miast w których masz te korporacje i międzynarodowe firmy z zarobkami tylko 10 % mniejszymi niż we Wrocławiu. Naprawdę się chętnie dowiem które to sa i jakie.


@
jak powiedzieć, że nie mieszkasz we Wrocławiu, nie mówiąc, że nie mieszkasz we Wrocławiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ogau: W sensie o uj Ci chodzi?
Bo jak chciałeś zabłysnąć, to akurat we Wrocławiu jest więcej rynków. Niby głupota bo jak mówisz rynek to każdy wie o który chodzi ale akurat dodanie starego miasta w tym wypadku miało podkreślić tylko to, że na tym jednym wielkim blokowisku jakim