Wpis z mikrobloga

jak ta hołota tam kvrwa funkcjonuje to ja nie wiem


@LezliNilsen: ten korek to akurat wyjątkowo na 3 miesiące (+dodatkowe 2 opóźnienia pewnie) zafundowało miasto, bo rurę w poprzek drogi będą kładli do stycznia xD
  • Odpowiedz
  • 2
@Darth_Gohan

@paw4da Jak ma nie być korków jak u nas dalej nie ma ŻADNEJ obwodnicy z prawdziwego zdarzenia


Nie rozumiem. Co masz na myśli mówiąc obwodnica z prawdziwego zdarzenia? Przecież obwodnica jak najbardziej jest. Ruchu teanzytowego przez Jagodno raczej nie ma. A jak ktoś chce dojechać do centrum no to obwodnica i tak nie pojedzie.
  • Odpowiedz
@pwone: Powiedz mi jaka obwodnica jest we Wrocławiu. Chętnie się dowiem. Może mi powiesz jeszcze, że śródmiejska? AK - Hallera - Milenijny która się kończy niczym? A może Wschodnia która sprawia, że część ludzi woli się przebijać przez Jagodno bo dojedzie do Wschodniej i nią dojedzie do kolejnych miejsc pod Wrocławiem?

Obwodnica jest od tego żeby tranzyt nie szedł przez miasto i ludzie nie musieli cisnąć centrum miasta. U nas? Zobacz ile ludzi musi jeszcze przez jakiś czas dojechać do Grunwaldzkiego żeby przejechać w stronę Biskupina bo nie ma Aleji Wielkiej Wyspy.

@Domciu Starczy zmienić przepisy i będzie z
  • Odpowiedz
@lougramm w sensie że blizniak czy szeregówka gorsza od mieszkania? No własny garaż, podjazd, ogród, brak czynszu, wspólnoty czy zarządu robisz co chcesz na swoim i jeden/dwóch sąsiadów zamiast parunastu w bloku to faktycznie gorsze rozwiązanie Xd
  • Odpowiedz
Ciekawe czy jagodzianie i Jagodzianki będą to pamiętać Sutrykowi przy wyborach :)


@Darth_Gohan: no miejmy nadzieję, że PO wystawi swojego kandydata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak to jest codzienny widok od rana do nocy w niedziele i święta bez wyjątków


@Morguliusz: jeszcze nigdy na Lutosławskiego to tak nie wyglądało. Nawet 1 września
  • Odpowiedz
89 @RussianBoi2 @Domciu miałem paru znajomych co poszli tam na studia
Wtedy: najlepsze miasto mówię ci, zajebiste, życie nocne, restauracje, super ludzie, ładne, Terra Felix
Teraz, gdy skończyły się studia zaczęło się życie - ja oeirdole nienawidzę tego miasta #!$%@?
Pocieszam ich, że zawsze mogli wylądować tu gdzie ja, czyli w Łodzi ;d
  • Odpowiedz
@hadrian3: garaż w bliźniaku, czyli 3m szerokości i 4m długości. To tylko potwierdza to co powiedziałem wyżej, ludzie nie mają do siebie szacunku. Stoją te dwie godziny aby zaparkować w tym garażu i potem ledwo uchylić drzwi aby wysiąść, bo przecież grabki i kosiarka też gdzieś musi mieć swoje miejsce XDDDDDD
B.....i - @hadrian3: garaż w bliźniaku, czyli 3m szerokości i 4m długości. To tylko p...

źródło: IMG_4710

Pobierz
  • Odpowiedz
@Domciu: Wrocław na przestrzeni ostatnich 10 lat stał się #!$%@? memem. W tym mieście już dosłownie nic nie funkcjonuje tak jak należy. Najgorsze że gdzie nie pojedziesz to wszyscy chcą się przeprowadzać do #!$%@? Wrocławia. Więcej Was tutaj potrzeba. W każdym polskim mieście włącznie z Warszawą ludzie co nigdy tu nie mieszkali myślą, że we Wrocławiu to jest taki slow-life w dużym, ładnym, pełnym zabytków mieście. Zresztą, co tam Warszawa, cała Ukraina tak uważa i robi sobie tutaj drugą stolicę.
A takie slow-life to może było aktualne 10 lat temu.
To miasto to jest zaprojektowane na max 300 tyś. mieszkańców. Na zachodzie mniejsze miasta jak np. Bordeaux czy Genewa mają lepszą infrastrukturę niż Wrocław. Zresztą, co tam Genewa. Wiecie, że Wrocław ma więcej mieszkańców niż #!$%@? Las Vegas?
Tak, Wrocław to jest obecnie #!$%@? metropolia zamknięta w mieście średniej wielkości.
Prestiżowe apartamenty, znaczy te mikrokawalerki, bydlęce wagony wyładowane zasobami ludzkimi, znaczy te tramwaje co wożą korpoludki do i z pracy, restauracje z całego świata, znaczy pizza neapolitana i kebab na każdym rogu z kraftowym menu napisanym kredą więc +50% do ceny.
Każdemu kto chcę zachować godnoś człowieka radzę wynieść się z tego mema, a jak podobaja Ci się zabytki, to zawsze można wpaść na
  • Odpowiedz
@BetonowePlacki na pewno są dużo większe niż miejsca parkingowe w blokach, kosiarkę i resztę gratów trzymasz w szopce którą masz na ogrodzie. O tu masz te przestronne miejsca parkingowe, najlepiej w kącie za słupem. Jak sąsiad źle stanie to nie wyjedziesz ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
hadrian3 - @BetonowePlacki na pewno są dużo większe niż miejsca parkingowe w blokach,...

źródło: mpostojowe

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lohengrin: Łódź jest chociaż tania

@enten dlatego Ja po 10 latach #!$%@? stąd, tu się nie da żyć a jeszcze spekulanci windują tutaj cenę nieruchomości niemal jak w Warszawie gdzie nawet głupi zbiorkom tutaj nie ma do niej podjazdu.

Daj mi listę tych miast w których masz te korporacje i międzynarodowe firmy z zarobkami tylko 10 % mniejszymi niż we Wrocławiu. Naprawdę się chętnie dowiem które to sa i
  • Odpowiedz
  • 10
Rynek starego miasta


@enten: jak powiedzieć, że nie mieszkasz we Wrocławiu, nie mówiąc, że nie mieszkasz we Wrocławiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak powiedzieć, że nie mieszkasz we Wrocławiu, nie mówiąc, że nie mieszkasz we Wrocławiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ogau: W sensie o uj Ci chodzi?
Bo jak chciałeś zabłysnąć, to akurat we Wrocławiu jest więcej rynków. Niby głupota bo jak mówisz rynek to każdy wie o który chodzi ale akurat dodanie starego miasta w tym wypadku miało podkreślić tylko to, że na tym jednym wielkim blokowisku
  • Odpowiedz