Wpis z mikrobloga

@Jah00 oczywiście ziomeczku. Bo to wcale nie tak, że z nas dwojga to tylko ja znam argumenty obu stron, bo sam kiedyś korwinista bylem. Napisz jak już i ty po argumenty drugiej strony sięgniesz i dalej będziesz kucem. Póki co trochę nie mamy o czym.

Jak twoim argumentem miało być "to nie był prawdziwy kapitalizm", no to chłopie, z czym do ludzi xD miejze odrobinę szacunku do siebie samego
@wstanczyk: Niestety nie znam uzasadnionych argumentów drugiej strony. Każdy, jak to nazywasz "argument" drugiej strony, można zawsze sprowadzić do błędu logicznego lub poznawczego. Przytoczona książka bardzo dokładnie to wyjaśnia. Jeśli masz jakiś ciekawy argument to chętnie go poznam, ale obawiam się, że nie masz, dlatego uciekasz od dyskusji. I nigdy nie byłeś korwinistą. Ty po prostu w coś uwierzyłeś, ale niestety nie zrozumiałeś. Jak ktoś zrozumie dlaczego 2+2=4 to potem już
Niestety nie znam uzasadnionych argumentów drugiej strony. Każdy, jak to nazywasz "argument" drugiej strony, można zawsze sprowadzić do błędu logicznego lub poznawczego


@Jah00: Ja #!$%@? typie, że tobie nie wstyd tak napisać w ogóle i po tym nie schowałeś się do nory xD Serio, chłopie, z czym do ludzi? To sio na czarno jak jedynie chcesz głosić swoją propagandę i nawet nie chciało ci się nigdy sprawdzić, czy to, co mówisz,
Ja całe życie szukam argumentów drugiej strony i niestety żadnych nie znalazłem. Myślałem że ty jakieś znasz, ale widzę ze to znowu tylko slogany i pyskówka. Mnie interesuje tylko prawda, nie ważne jaka. Jeśli się mylę to proszę, pokaż gdzie. Ale nie potrafisz. Nikt nie potrafi.