Wpis z mikrobloga

Patrzę na to zdjęcie i widzę Busha - z ogromnym i pewnym siebie uśmiecham oraz Tuska - uśmiechającego się jak mały skrępowany chłopczyk a w głowie myśli "omg, omg Bush uścisnął mi rękę".

Generalnie ustawienie ciała obu panów wskazuje na to, kto tu jest Panem a kto pachołkiem. Zwrócicie uwagę na to jak Tusk musi wysuwać się do przodu, kiedy Bush siedzi na swoim krzesełku, lekko wysuwając ręke, tak tylko, żeby nie za bardzo. Przypominam mi to scene z jednego filmu http://www.youtube.com/watch?v=k7yC0iiK7a4 gdzie przeciwnicy grupy próbują przez uścisk dłoni pokazać, kto jest tu najważniejszy. Polecam film :)

#tusk #bush #cebula #heheszki #zdjecia #znalezionenawiki #polityka #przemyslenia
D.....a - Patrzę na to zdjęcie i widzę Busha - z ogromnym i pewnym siebie uśmiecham o...

źródło: comment_v26tKAZ7ixCiNfv2kNJFyv0HLQuZaOrU.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@courso: @Dariel @Leniwiec1 @worldmaster sorry za dygresję, ale zwróćcie uwagę na to jak, który z panów, w którym fotelu siedzi, Bush ma łatwiejszą sytuację, jeżeli chodzi o wyciągnięcie prawej ręki, ustawienie się do zdjęcia. Tusk nie znający praw PR i całego mega sztabu ludzi, mógł się wyłożyć łatwo. Chwyta kurczowo poręczy fotela, co powoduje jeszcze gorsze wrażenie jego osoby. Mogę się założyć, że sam Tusk jak patrzy na to zdjęcie to
  • Odpowiedz
@Peter-Wiggin: no ale o to w tym chodzi, i znów Bush dostał krzesełko po dobrej stronie. Kaczuś na ostatni zdjęciu serdeczny uścisk etc. przyzwyczajony, że jak się komuś rękę podaje, to patrzy się w oczy, a tu nie, tu chodzi o grę polityczną, PR - cyk foto do gazetki. Nasi politycy nie znają międzynarodowych realiów polityki. To nie podwórko z koleżkami, na którym można napić się wódki. Tam trzeba mieć prezencje
  • Odpowiedz
@DeReFeRencja: Tego ludzi nie nauczysz jak mają złe nawyki. Tego się uczy od dziecka.

Mój dzieciak jak przychodzi z brytyjskiej szkoły to czasem uśmiech się do mnie jakby go ząb bolał.

Oni od dziecka go tam uczą żeby się na siłę uśmiechał i zachowywał pozory, u nas nie ma takiej kultury obłudy.

U rodaka widać z kilometra na twarzy czy Cię lubi czy masz #!$%@? za chwilę :D
  • Odpowiedz
@Peter-Wiggin: Da się nauczyć. Pamiętam Leppera z początków kariery, później się wyrobił, miła speca od wizerunku. Da się. Udawać też można się nauczyć. Metodą Pawlowa się go nauczy, nawet nie będzie wiedział, że został wytrenowany jak piesek :).
  • Odpowiedz