Wpis z mikrobloga

Co to za klub ten Sketch w Warszawie, ze tak ciągle sie przewija wśród influenserów?
Czemu akurat ten tak sobie upatrzyli?

Ostatnio Ferrari gadał, że na pstrykniecie palca wyrwał tma 20 lasek z jakims drugim typem

#famemma
  • 13
@essos: po prostu tam chodzi dużo influ, przez to dużo szonow sie tam kręci i właśnie czekają na influ. A to, że poszło z nim 20 dup kogoś dziwi? Szlaufy tam zrobią ci loda gdzie tylko chcesz by iść z tobą na loże. Ten klub to darmowy burdel z drogimi drinkami
@essos: Jak nie wyglądasz na mocno bogatego to sprawdzają, śmieje się z tym 100k ale właśnie najłatwiej wejść jak Cię odrzucą na selekcji właśnie mając dużo obserwujących na instagramie, no może dla kobiet wystarczy mieć o połowę mniej 50k
@essos nie wiem czy wiesz ale w każdym klubie tak jest, jeśli nie spełniasz norm odnośnie wyglądu to cię nie wpuszczają, są nawet kluby do których nie wpuszczają młodych mężczyzn bo młodzi mężczyźni o wiele częściej nie mają pieniędzy więc w klubie są tylko małolatki i starsi goście z nadmiarem pieniędzy
@S-A-N-D-R-O Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby mnie gdzieś nie wpuścili. Jak nie wpuszczali to tylko takich po których było widać że zbyt #!$%@?, lub ewentualnie jakiś niedozwolony ubiór