Wpis z mikrobloga

jak ci kurierzy z EuroAGD, MediaExpert/Markt itd. wniosą pralke ktora waży 70kg na trzecie piętro bez windy, w rekach czy maja jakies specjalne wózki pokonujace schodki? wzialem opcje z wniesieniem i instalacją i sie zastanawiam czy probowac jakos pomóc tym noszącym

#kurier #kurierzy #agd #pralka
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ggddp ja mieszkam sama i parę miesięcy temu zamawiałam pralkę - dwóch panów wniosło na 3 piętro (bez windy) bez problemu i zamontowało, nie pamiętam czy mieli jakiś wózek.
  • Odpowiedz
@ggddp wydaje mi się, że bardziej będziesz przeszkadzał niż pomożesz, oni mają pewnie swoje opracowane metody wnoszenia takich sprzętów
  • Odpowiedz
@ggddp: ja co prawda w bloku mam windę, ale jak zamówiłem pralkę z wniesieniem, to przyjechało dwóch potężnych chłopów, jeden taki naprawdę ogromny, że dla takich wniesienie 70 kg pralki na 3. piętro to nie byłby jakiś wielki problem. Jakoś będą musieli sobie poradzić skoro dopłaciłeś do wniesienia, raczej do takiego zamówienia nie wyślą jakichś suchoklatesów. Tylko może w opisie zaznacz jakoś, że nie ma windy i pralkę trzeba będzie
  • Odpowiedz