Wpis z mikrobloga

Jakie najobrzydliwsze historie z przeszłości waszych byłych dziewczyn lub lasek, z którymi po prostu spotykaliście się, spowodowały, że natychmiast zostały skreślone w kategorii "materiał na poważny związek"?

Ja zacznę:
1) laska dała dupy nowo poznanemu chłopu na jego wieczorze kawalerskim. Jak to ładnie ujęła "dała się ponieść"
2) laska, która się przyznała, że uprawiała seks z 7 facetami przede mną (mieliśmy wtedy po 21 lat bodajże)
3) laska, która dała się przervchać najlepszemu kumplowi swojego byłego żeby się zemścić za to, że ją zostawił xD
4) laska, która zaliczyła 2 trójkąty, bo namówił ją jej były, 2k+m i 2m+k. Po tym natychmiast się rozstali, bo "brzydził się nią po tym co zrobili" xD

Chyba więcej grzechów nie pamiętam. Dodam, że wszystkie z dobrych domów, podczas studiów albo po studiach, żadna patolnia (xD)

#zwiazki #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #rozowepaski #p0lka #p0lki
  • 42
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: byłem w związku na odległość. Spotykaliśmy się na weekendy.Od piątku do niedzieli. Czasami wracałem w poniedziałek i od razu do roboty. Pewnego razu zrobiłem jej niespodziankę w tygodniu (miałem klucze do mieszkania). Wpadłem, a ona #!$%@? wieczorem. Laptop otwarty, jeszcze gadu gadu. A tam tak z 30-40 rozmów z facetami, a w sumie jeszcze więcej. Sprośne wiadomości, wysyłanie fotek, flirtowanie. Umówiła się nawet na seks z facetem, w czasie
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: na początku to dla niej też był redflag, potem stwierdziła, że #!$%@?, był situationship, chciała związku planowała już przyszłe mieszkanie i wgl, więc ją uświadomiłem, że to trochę przesada i stwierdziła, że ja zły bo dałem jej kosza, a ja po prostu ją uświadomiłem xDD
  • Odpowiedz
@LezliNilsen Raz na sympatia.pl (taki portal przed tinderem) poznałem szara myszkę, trochę razem pisaliśmy i w końcu umówiliśmy się na piwo. Po paru browarach spytała czy bym nie spojrzał na jej kompa bo chyba się na tym znam.Pojechaliśmy do niej i co się działo xD Wszystkie nie spełnione fantazje z poprzedniego związku zostały zrealizowane w jeden wieczor. Hiszpan, facefuck, na stole,z połykiem itp. Jak wracałem rano to miałem rozkmine czy może
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: poza powyższymi, panna okazała się niestabilna emocjonalnie i zmienia zdanie lub wybucha z minuty na minutę - generalnie jakieś 80% kobiet poznanych z Polski miało takie skłonności - sprzeczki o byle co, bzdury, oczywiście oczekiwania z kosmosu, ale żadna Ci o tym nie powie - potem przy rozstaniu, bo widzisz, że masz jakiś zużyty zbiornik przed sobą - próby szantażu, huśtawek emocjonalnych, zero próby rozmów o poważnych rzeczach

Dzisiaj
  • Odpowiedz