Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyc co #moderacja uznaje jako atak na użytkownika w opcji zgłoszenia "atakuje mnie lub narusza moje dobra osobiste"?

W jednym z moich wpisów niemiły użytkownik nazwał mnie, za przeproszeniem, "śmierdzielem", "pachołem" oraz "gamoniem".
Naturalnie zgłosiłem jego wpis jako iż jest to ewidentny atak na moją osobę i zaznaczyłem opcje w zgłoszeniu "atakuje mnie lub narusza moje dobra osobiste".

Niestety pomimo jawnego ataku na mą osobę poprzez wyzwiska moderacja odrzuciła to zgłoszenie jako nieprawidłowe. Jest to tym bardziej śmieszne, że szanowna moderacja usunęła mi kiedyś wpis za nazwanie innego użytkownika chorym psychicznie.

Wydaje mi się, że jestem tutaj ofiara dyskryminacji ze strony moderacji przez fakt częstego udzielania się na tagu przegryw, którego moderacja razem z panna @a__s nienawidzi.
#moderacja #moderacjacontent
  • 9
@Breaking-DAD: Być może jest to prawda, lecz prawda również może być atakowaniem kogoś. Jak nazwiesz złego człowieka, za przeproszeniem, "#!$%@?###em" to będzie to prawda, ale również wulgarny atak.
@Amicia: Bo to jest stworzone po to, by można było zbanować każdego, kogo moderator chce i żeby nie dało się podważać jego zdania. Dlatego też nie jesteś w stanie poznać nawet treści usuniętego komentarza, ponieważ narusza on regulamin xDD. I nawet jak poprosisz o jego przytoczenie to moderator nie może tego zrobić, bo komentarz narusza regulamin... Czyli moderacja po prostu pozbawia użytkowników prawa do odwołania. Mi też usuwali komentarze za byle