Wpis z mikrobloga

@GrubyKociol: bardzo drogie rowery. Droższe od Specialized. Będziesz jeździł po mieście? Zapinał gdzieś pod sklepem / pracą / szkołą? Poza tym . 12,5 kg za miejski rower za 2,000 USD....

Co to znaczy odpowiednio robiony, przede wszystkm konsekwentny od lat marketing.

Ja dowiedziałe. się o istnieniu tej marki gdy zobaczylem ten rower u syna Jacka Żakowskirgo. Z 15 lat temu. Szczyl jeszcze nigdzie nie pracowal. Jak na lewicowy dom przystało :(
  • 0
@Poludnik20 do jazdy po mieście to mam samochód ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to do jazdy w mieście wystarczy najtańszy z Decathlonu.

Canyonem enduro/trail jeżdżę od kilku dobrych lat i wymieniam rower. Kawał dobrej maszyny, serwis lepszy niż w Amazonie, a na tym tez bardzo mi zależy.

Drogi to jest Trek.
  • 0
@Poludnik20 strzeliła mi rama. Mala ryska i sprawa mogłaby być dyskusyjna. Pierwszy rower kupiłem używany, dowód zakupu na zupełnie inna osobę. Po zgłoszeniu ze zdjęciami i nagranym filmem wysłali nowa ramę bez żadnej dyskusji.
Generalnie patrząc na ceny jakie potrafią czasem wrzucić na stronę to w Decathlonie ciężko znaleźć coś w podobnej cenie.
Ciekawy jestem nowej geometrii, bo chyba jakoś rok temu zmieniali i ponoć jest o wiele lepiej.
strzeliła mi rama. Mala ryska i sprawa mogłaby być dyskusyjna. Pierwszy rower kupiłem używany, dowód zakupu na zupełnie inna osobę. Po zgłoszeniu ze zdjęciami i nagranym filmem wysłali nowa ramę bez żadnej dyskusji.


@McOsh: to przekonujące, dziękuję.