Wpis z mikrobloga

@WykopowyInterlokutor szkoda tylko, że jeżeli publiczny hotspot wymaga otworzenia przeglądarki i potwierdzenia regulaminu jak to aktualnie bywa w większości Hotspotow to masz problem, bo to coś nie ma nawet przeglądarki. To jest na prawdę tragiczny produkt za tę cenę tym bardziej, że jednocześnie próbują ci tym upsellować ich słuchawki bezprzewodowe, bo bluetootha to nie wspiera. Jest z 10 innych sposobów na streamowanie z konsoli i często pod wieloma względami lepszych.
Ale po co korzystać z publicznego hotspota, skoro można go zrobić na własnym smartfonie?


@Beeercik: No żeby nie zużywać transferu, a poza tym wifi w kawiarni czy w innym miejscu będzie stabilniejsze niż Internet mobilny.

Przecież ja pisałem o hotspocie w smartfonie.


@WykopowyInterlokutor: No ja wiem o czym pisałeś, ale ja się wypowiadam ogólnie o całokształcie tego urządzenia, które jest według mnie bez sensu za takie pieniądze.
@yeradd : No cena faktycznie przegięta, niby stanowisko Sony ponoć jest takie, że 'nie musi zarabiać na Portalu' ale ciężko mi uwierzyć, że produkcja tego kosztuje aż tyle i lecą na minimalnej marży.

Niewiele drożej MS sprzedaje Series S przecież xD

O braku bluetooth nawet nie wiedziałem, to faktycznie kiepskie w 2023 roku.