Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#famemma #pieklomezczyzn

Już białorycerzyki i kakoldy opanowały nawet ten tag. Gruba rzuca się na chłopaka, chłopak walczy o życie, panikuje i broni się tym, co ma akurat w ręce, a miał zero sieden wódki. Każdy z was by zareagował podobnie w obliczu zagrożenia życia. Nie wiadomo nigdy czy atakująca nie ma nożna w kieszeni, w takiej chwili się nie myśli tylko broni życia za wszelką cenę.

I co za różnica co napastnik ma między nogami? Czy to coś zmienia? Napastnikiem była laska, a ofiarą Bartek. Takie są fakty.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Gruba rzuca się na chłopaka, chłopak walczy o życie, panikuje i broni się tym, co ma akurat w ręce, a miał zero sieden wódki. Każdy z was by zareagował podobnie w obliczu zagrożenia życia.

HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAH
XDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @isrin22

Tak, jak napisałem, nie ma znaczenia, co dany napastnik ma między nogami, liczą się intencje a tu mieliśmy ewidentny atak na chłopaka.

Te same kobiety w razie wojny wyślą was na front bez zmrużenia okiem, a same wyjadą na zachód skakać po Niemcach czy innych Francuzach, a wy dalej żyjcie w białorycerzykowej bańce kakoldów.

@CzarusCC

Z czego się śmiejesz? W normalnym kraju jak np. USA gość
  • Odpowiedz
@Sonia_Zwierzynska: Ale dalej jest to użycie butelki wobec słabszego fizycznie oponenta i nieadekwatne do zagrożenia, gość przekroczył granicę samoobrony, tak robią pi zdeczki. Jakby dziecko go zaatakowało też by bronił się butelką? Wystarczyło użyć zwykłej siły fizycznej w tym przypadku, ale widać typek jej nie ma i baba go zdominowała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Wam już ten blackpill wyżarł totalnie mózg, przeczytaj to co napisałem wyżej. Serio jeżeli pochwalasz obronę butelką to radzę iść na siłownie i poprawić trochę tężyznę fizyczną żeby w razie co móc się obronić przed agresywną kobietą bez użycia narzędzi XD
  • Odpowiedz
@isrin22: pochwalam obronę butelka, nie w tej sytuacji ale ogólnie pochwalam, #!$%@? ze w tym kraju zaczepia Cie 3 dresy w bramie z palkami, wyjmiesz nóż ciachniesz którego i Cie zamkną jakbyś był napastnikiem
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @isrin22

Oczywiście, zaatakowany chłopak mógł powiedzieć coś w stylu
"Czekaj, gruba, przestań mnie atakować, odłożę butelkę i będziesz mnie dalej mogła bić i próbować zabić". Mógł. Jednak w chwili zagrożenia życia nikt nie myśli racjonalnie, zwłaszcza że tak alkohol był pity.

Uważam, że gdyby walka była uczciwa to nie powinien używać sprzętu. Uważam też, że jak ktoś jest atakowany z zaskoczenia to ma prawo bronić się wszystkimi
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @isrin22

I przestań zachowywać się w tak seksistowski sposób!!! dlaczego dzielić ludzi ze względu na płeć? I skąd wiesz, czy ona się utożsamia jako kobieta? wszyscy ludzie są równi a wartościowanie ze względu na płeć jest seksistowskie. Mam nadzieję, że feministki cię zjedzą za to


·
  • Odpowiedz