Wpis z mikrobloga

Serio nie szkoda mi ludzi którzy wolą skrobać auto po 10 minut jak wydać 10zł na tydzień czy dwa i spsikać szybki a potem ruszyć wycieraczką. Już dobre 5 zim czy nawet 6 jak nie miałem skrobaczki w ręku.

Niektórzy na prawde prl mają w genach mocno.
A jeszcze większe debile to tacy, którzy zlewają letni płyn do butelki albo wypsikują go na szybe zanim wleją zimowy do zbiornika bo na fizyce to oni tylko byli i wiedzą, że przedmiot rzucony w górę spadnie na dół.

#takaprawda #bekazpodludzi #zima
Zarzutkkake - Serio nie szkoda mi ludzi  którzy wolą skrobać auto po 10 minut jak wyd...

źródło: temp_file1675808668329304666

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: nie slyszales o funkcji grzania szyby?ładna bekę mają z ciebie sąsiedzi jak latasz z tą buteleczka i robisz psik psik.Dokladnie taka jaka ty masz z tych że skrobaczką rodem z prlu
  • Odpowiedz
  • 1
@stanley88 tak, oskarek deweleporski nie ma na rate kredytu a bedzie placic jeszcze 50 tys żeby przez kilka dni w roku nie odśnieżać auta xddd

To ja mając miejsca na 4 auta w garażu to trzymam na zewnątrz. Może w przyszłym roku zadaszenie zrobię bo w zeszłym belki kupiłem na wiatę.
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: zwłaszcza, że:
1. No nawet jak psikniesz, to co, masz siedzieć w zimnym aucie?
1a. Ooo uuu i jeszcze może z włączonym silnikiem? HALO SAMOCHODODEBIL I STOPCHAM, TYP ŁAMIE PRAWO!
2.takie psikpsik to działa na szron, na lód to sobie możesz i bańkę wylać, a i tak ci nie zejdzie w te 5 minut
  • Odpowiedz