Wpis z mikrobloga

  • 2
Ehhh a potem kończysz jako neurotyczny spierdoks z natrectwami i lękami i niemożnością zmiany pozycji swoich rzeczy bo popadasz w szał , tak samo z głupim wysprzatsniem pokoju bo to będzie level hard i lepiej się nie wymęczac jak jeszcze robali w pokoju nie ma
  • 0
@Returned: ogolnie to tak , ale jeszcze lepiej dla ojczyma bo nie wykończył swojego dziecka tylko cudze , matka miała zawsze wydupcone w moje zdrowie psychiczne więc nie miał się kto za mną nawet wstawić by mnie wziąć stamtąd bo mój ojciec tak samo pił i nie miałem z nim nawet kontaktu
@Alvarez17: cóż, już nie jest – mam nadzieję – Twoim problemem ten podludź jeden z drugim. Rysa pewnie na zawsze zostanie, ale myślę, że nie powinieneś się dołować szczęściem innych, jeśli oni Ci nie zrobili.
  • 1
@Returned: to prawda. Bardziej chciałem zaznaczyć ten kontrast między jednym życiem a drugim, jedni bawią się na polu a potem śpią, a inni o 1 w nocy uciekali do sąsiadow z błaganiem by powstrzymali rodziców bo się biją
@Alvarez17: no cóż. Moja siostra teraz jeździ na wycieczki szkolne, dostaje kieszonkowe i może spełniać swoje hobby, ma swój własny pokój.

Ja w jej wieku po szkole musiałam od razu wracać do domu, żeby zająć się siostrą, zmieniać jej pieluchy i karmić, na obiad czasami były zupki chińskie z powodu biedy, o kieszonkowym mogłam pomarzyć, a przez większość dzieciństwa pokój miałam ze starszym bratem (nie, on nic nie musiał przy siostrze
@Luigi93 tak.. a o co chodzi? Op walczył ojcem i z ojczymami. Taka hydra ojcowska - ucinasz łeb pojawia się nowy ojczym. Była tam też niewolnica hydry razem z hydrą łoili gaz.. ale pojawiła się córka że związku hydry z niewolnicą i jak rękom odjął.. sielanka, nawet chyba rolki kupili tej malej... cud mówię Ci.
  • 0
@Tyrande: rozumiem twój punkt widzenia i masz całkowita rację. Ale jak mam być szczery to chciałbym mieć w domu biedę bo ona chociaz uczy człowieka by doceniać małe rzeczy i tego że można wyjść na prostą. Patologia i awantury alkoholowe jedyne czego uczą to tego jakie bardzo masz po niej odchyły