Wpis z mikrobloga

@Lukaszpl18: Gdzieś indziej na jakieś libacje jakich wiele pewnie tak, ale do nich już nie. Po tych dwóch akcjach to pewnie zrobią sobie przerwę i za kilka tygodni może miesięcy dadzą o sobie znać. Teraz jak któryś ma dużo kasy albo rodzina, to będą potrzebne pieniądze na obrońców i na próby przekupienia tych dziewczyn i ich rodzin.
@Lukaszpl18: im pozniej sluzby zareaguja tym gorzej, bo dla nich to jak zielone swiatlo na #!$%@?. Czuja sie tym bardziej bezkarnie im dluzej trwa bezczynnosc wladz, m.in. przez cpanko i chlanie, ktore zdecydowanie odbiera im zdolnosci poznawcze, podsycane coraz wieksza widownia, co podbija im dopaminke az milo
@Lukaszpl18: Pewnie tak, było już chyba wszystko nawet odurzanie narkotykami, co jeszcze zostało? Chyba tylko tragedia. Ja sam dowiedziałem się o tym niechcący z tagu fame, a dziwi mnie trochę to ile kobiet dziewczyn to ogląda - wypowiadają sie w komentarzach np, na yt i jakiego słownictwa używają, niby w dobrej teraz wierze, bo coś w stylu co by zrobiły temu kawiakowi, ale wulgarnie bardzo i wręcz domagaję się samosądu. Ale