Wpis z mikrobloga

@kyIiejenner Badoo to faktycznie dramat, ale nie uwierzę, że na tinderze nie spotkałaś ani jednego 30latka z top formą z siłowni, własna firmą/wysokim stanowiskiem, dobrym autem i nie byłaś zainteresowana

@pamareum nie szukalam bo nie biore tego na serio, jakbym szukala tam chlopa to moze bym to starannie przegladala a ja lece, jak przystojny z ryja to czasem dodam a i tak usuwam po kilku godzinach wiec co mi z tych par
@pamareum no ja mowie, ja zawsze trafiam na takie silownie ze kazdy sie zajmuje soba, dziewczyny bez makijazu, kazda zestrojona jakby bluzke staremu ukradla do kolan, to nie jest miejsce do randkowania xd kazdy spocony, srednio to widze
@kyIiejenner: Może wiedzą/czują że nie szukasz chłopaka to po co mają podchodzić zagadywać? Jak już się podchodzi to żeby faktycznie kogoś gdzieś zaprosić bo na siłowni to się raczej nie chce nikomu rozmawiać o niczym.
@Vinizius ale ja nie mowie nic, ja mam sluchawki na uszach i cwicze, nawet nie wiem z kim na silownie chodze bo nie patrze, czesto w ogole ide bez soczewek bo wtwdy sie nie rozpraszam i sie nie czuje obserwowana ale u mnie serio malo kto z kims rozmawia, jak chodzilam do calypso to tam juz inna bajka bo ludzie zamiast cwiczyc to przychodzili na plotki ale tutaj pelen luz, robisz swoje