Wpis z mikrobloga

Zauważyłem w ostatnim czasie większe zainteresowanie tym śmiesznym kanałem #lepszyministrant

Sprawdziłem - pierwsze wrażenie, to jest to, że typ nie pokazuje swojego ryja i nie działa pod swoim nazwiskiem.

A pamiętacie co doktorek Napierała o takich sądzi?

Jedna z zasad napieralizmu głosi:

Ci co nie działają pod swoim nazwiskiem, a tchórzliwie kryją się za nickiem to tchórze, kłamcy i trolle.

Dla niewtajemniczonych - ogarnijcie sobie inbę doktorka z Wikipedią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#napierala #bestiazewschodu
Pobierz Mjj48003 - Zauważyłem w ostatnim czasie większe zainteresowanie tym śmiesznym kanałem...
źródło: IMG_3471
  • 13
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Goatlord: Nie wiem, czy bardziej się da, ale to podobna jakość. Uważa się za lepszego od innych; z kim się nie zgadza to szur, a z czym się nie zgadza to szuria; mówi nieprawdę, a innych za to samo określa szurami. Nawet na jego kanale opis mówi, że walczy z szurami, a sam jest ich reprezentantem, gdy prześledzi się jego kanał. To z czym się utożsamia nigdy nie jest szuruą, a
@Zayatzz: Cześć. Do nagrywania wrócę. Mam nawet całą ścieżkę dźwiekową do jednego odcinka. Zatrzymały mnie zdarzenia losowe. Okazało się, że muszę pójść na operację wrodzonej zaćmy oczu. W międzyczasie się przeziębiłem i wyszło na to, że operacja najpewniej w grudniu.... I jeszcze tak odnośnie wątku. Jak ktoś chce się brać za relację Lepszy - Nauka, to warto zwrócić uwagę, jak na przekręcał przy swojej wypowiedzi o katechonie i Wielomskim. Sprawdzenie tematu
@pielgrzym-rozumu: dobrze wiedzieć, że się jakoś trzymasz, dużo zdrowia życzę, zabieg na pewno się powiedzie i wracaj do nagrywania ;]

Odnośnie naszych dwóch milusińskich. Niestety, ale weszli już otwarcie w tryb sekciarski i z tym trzeba walczyć. Gdyby byli ludźmi uczciwymi intelektualnie, to prostowaliby nieprawdziwe informacje, na co ludzie zwracają im uwagę. Niestety, oni tego nie robią, tylko cenzurują. To oznacza brak woli dociekania prawdy, tylko świadomą propagandę narracji skrojonej do
Pisałem o sytuacji na swoich mediach społecznościowych (mam otwarty profil na Facebooku), ale widać wieści nie dotareły do wszystkich... Ale wracając do naszych milusińskich... Czy oglądałeś film o majowizmach? Lepszy poszedłw osobliwą narrację. Nauczyciele, gdy tylko maja w tym interes krzywdzą uczniów. Jak uczeń dostanie pałkę i uwagę do zeszytu, to zaraz w nauczycielu widzi osobę z "obrzydliwym ryjem". Każdy postawiony wyżej w hierarchii to psychopata. Masz wyjątkowe szczęście, jeśli twój były