Wpis z mikrobloga

@OddajButa123: Moze i z wlasnej woli, ale to jak ja traktowali jak byla pijana, a potem narazili jej zycie wyrzucajac ja naga i pijana na mroz? To juz z wlasnej woli nie bylo, i powinni za to odpowiedziec karnie, tam predzej czy pozniej kogos zamecza na live jak nikt sie nie wezmie za tego kawiaqa. Na dodatek namawiali 14 latke na loda przypomne.
namawiali 14 latke na loda przypomne.


@klinga: #!$%@?ć śmieci oczywiście, ładny materiał na siebie nagrali i mam nadzieję, że nie ujdzie im to na sucho, ale skąd to info, że to 14-latka? na strimie pada kilka razy jej możliwy wiek, raz któryś mówi o 24 latach, później w rozmowie telefonicznej pada bodajże 20 lat, 2003 jako rok urodzenia, ale żeby mówili, że to 14-latka to nie odnotowałem
@edenmar: ten zwyrol co siedzial z kawiaqiem powiedzial ze sprawdzili jej legitymacje i miala 14, ale moze tylko dla podkretki tak gadali, natomiast malo zmienia to czy miala 14 czy 24, namawianie na loda osoby w takim stanie to gwalt, ich trzeba zamknac i wyrzucic klucz, bo kogos zabija niedlugo.
@klinga: @bykubyku1 dobra, faktycznie jest coś takiego w końcówce, nawet jeśli to podkrętka (a na taką wygląda, bo typek dosłownie chwilę wcześniej mówi, że miała 20), to bardzo dobrze, że te zjeby to nagrały, dodatkowy powód, żeby się tym zainteresowały odpowiednie służby, co do reszty pełna zgoda, że niezależnie od wieku dziewczyny to się kwalifikuje na zarzuty
@klinga: czyli nie mam prawa #!$%@?ć kogo chce z swojego domu ? ktos mi sie #!$%@? u mnie na chacie po czym zwymiotowal a ja nie moge tekiego menela #!$%@? ?( ͡° ͜ʖ ͡°) @ChiilledPatka ale ty porównujesz #!$%@? sie przez kogos dobrowolnie do tego ze ktos kogos zabil ? xd @edenmar co takiego na siebie nagrali xd? @klinga w takim stanie czyli jakim ? pijanym ?
@xGooolx: Takim jak ty nie da sie niczego wytlumaczyc bo brak ci szczatkowej nawet empatii, a tego argumentacja u kogos nie zmienisz, u ciebie praca u podstaw jest potrzebna. Tak, nie masz prawa polnagiej pijanej osoby wyrzucic na mroz zeby zamarzla na smierc, bo bedziesz odpowiadal za to karnie, musisz sie taka osoba zaopiekowac lub wezwac karetke, brak udzielenia pomocy to przylozenie reki do smierci, ktora by sie wydarzyla gdyby nie
@xGooolx: jak jesteś ludzkim śmieciem to możesz #!$%@?ć, ale normalnie jak zapraszasz kogoś do siebie i wykorzystujesz do robienia patokontentu, to wypadałoby wziąć za to odpowiedzialność i zadbać jakoś o osobę, która jest w gorszym stanie niż ty sam, a w świetle tego nagranego materiału twierdzenia, że dziewczyna i te patusy byli na tym samym poziomie poczytalności, nie mają szans się obronić przed sądem

Art. 160 § 1. Kto naraża człowieka
@RuskiMaszynista: czyli brak argumentow, ok merytoryczna rozmowa
@klinga Możesz mnie nie obrażac ? brak mi empati bo laska sie #!$%@? i naćpała i #!$%@?ła akcje ? to jest totalna głupota, dlaczego mam rozpaczac ze ktos robi głupie akcje ? wydarzyłaby sie smierc ? skad takie wnioski ? masz jakąś wiedze medyczna w jakim ona stanie bylo ? bo tam widziałem #!$%@? laske ktora zezgonowała i zwymiotowała, na imprezach jest multum takich
@xGooolx: Nie chodzi o to że się #!$%@? i naćpala, tylko że ja naga i półprzytomna wyrzucili na minusowa temperaturę, alkohol dodatkowo też wychładza organizm, kilka godzin by tak polezała i by była martwa z wychłodzenia, to ci powie każdy ratownik medyczny. Serio sądzisz że śmierć to odpowiednia kara za to że laska zrobiła u kogoś trzodę na kwadracie? Na dodatek najpierw jej sami podstępnie tę wodę wmuszali w dużych ilościach,
tutaj osoby byly #!$%@? i po narkotkach, wiec nie mozne jednego tlumaczyc alkoholem a drugiego nie

jesli sugerujesz ze to byla krzywda bo laska byla pijana to działa to na korzysc tez faceta, bo on tez byl pijany


@xGooolx: to jest bzdura, bo alkohol nie jest w ogóle okolicznością łagodzącą w przypadku popełnienia przestępstwa - z tym, że na tej transmisji to tych dwóch zjebów popełnia czyny noszące znamiona czynów zabronionych,
@klinga: Nie #!$%@? jej tylko wyprosili z lokalu mogła byc na klatce, to po 1 po drugie jak by u mnie tez sie ktos #!$%@?ł, naćpał i zrzygał, zachowywał sie jak patus tez bym go #!$%@?, trzeba umiec sie zachowac. nie, smierc to nie jest odpowiednia kara i nie dramatyzuj, nikt przeciez jej nie kazał lezec na ulicy, mogla zosdtac na klatce, wrocic do domu, zadzwonic na policje by jej pomogli,