Wpis z mikrobloga

#divyzwykopem

Ponieważ jestem całkiem nowy w nurkowaniu (dopiero po pierwszej wizycie), ciekawiło mnie, jakie macie doświadczenia z chorobami przenoszonymi drogą płciową. Pytam poważnie, więc proszę o odniesienie się do tego szczerze i poważnie, albo w ogóle.

Czy dostales pozytywny resultat na std po wizycie/ wizytach u divy

  • Tak, ale choroba nie grozna 20.8% (10)
  • Tak, ale choroba powazniejsz 12.5% (6)
  • Nie 66.7% (32)

Oddanych głosów: 48

  • 13
@Wasser_Uberbringer: miałem raz grzybicę napletka rozniesioną na dwie mężatki + jedną niemężatkę, któraś była źródłem pierwotnym. I raz paciorkowcowe cystitis po analu bez gumy z ówczesną dziewczyną. Po divach dzięki gumom nic nigdy, nawet herpesa po lizaniu cipki. Zresztą kilka moich partnerek miało herpesa mniej lub bardziej objawowego. U mnie nic nigdy.
Nie wiem skąd taki analfabetyzm epidemiologiczny w narodzie. HIV ujemny.
@daniel-cryglewski:
Co do prezerwatywy masz jak najbardziej racje, bo wciaz pozostaja choroby transmitowane przez skore, ale mysle ze nie sa az tak szkodliwe jak te ktore gumka blokuje. A co do mezczyzn spotykajacych sie z tego typu paniami, to mysle ze sie w duzej mierze mylisz, bo jednak mozna spokojnie znalesc divy ktore sa bardzo selektywne, a do tego, same raczej nie chca zachorowac, wiec chyba nie biora kogo popadnie, zwlaszcza,