Wpis z mikrobloga

  • 2
@Nerlo_ajcats: tak, ale nie martw sie, kiedys zajmiecie ta ukraine, jeszcze tylko 3 dni
I co ma mnie piec, to ze sie zblazniles na tagu ukraina, czy to, ze szkalujesz izrael, czyli tak jak ja?
  • Odpowiedz
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: kurcze spamer innych wyzywa od spamowania.
Twoje posty i ankiety to jest spam. Znikniesz z wykopu i nikt nawet tego nia zauważy.
Walka z koniaszami i aquaonucami i takimi infantylnymi trollami jak nerlo to obowiązek polskiego obywatela. Inaczej ktoś czytający wykop pomyśli że tu siedzą same onuce i niepełnosprawni umysłowo.
  • Odpowiedz
@wladdan:

Twoje posty i ankiety to jest spam. Znikniesz z wykopu i nikt nawet tego nia zauważy.


sam sobie ciemniaku zaprzeczasz XD i to w jednym zdaniu

Walka z koniaszami i aquaonucami i takimi infantylnymi trollami jak nerlo to obowiązek polskiego obywatela.


zrobiłeś literówkę, chciałeś chyba napisać : "Walka z koniaszami i aquaonucami i takimi infantylnymi trollami jak nerlo to moja i Robercika praca."?

Inaczej ktoś czytający wykop pomyśli że
  • Odpowiedz
@bombastick: coś od śmigła to delikatne określenie na obrońce onuc ;)

sam sobie ciemniaku zaprzeczasz XD i to w jednym zdaniu


To gdzie tutaj panie „oświcony” widzisz zaprzeczenie? Nikt nie zauważy jednego spamera mniej bo nikt tego spamu nie czyta. Znikniesz i dale nikt czytać tego nie będzie bo jesteś tylko jednym z wielu ;) Byli tacy przed Tobą tutaj i będą tacy po tobie. Tak już jest na tym portalu
  • Odpowiedz