Wpis z mikrobloga

Mam wykupioną usługę Supernet Video DVD w T-Mobile na kartę i korzystałem z niej od ponad roku. Polegała ona na tym że dane komórkowe nie były ściągane z konta przy oglądaniu filmów z Tiktoka czy YouTube. Tydzień temu doładowałem telefon i zauważyłem że transfer zaczął być zżerany jak głupi co prędzej tym problemem nie było. Po sprawdzeniu z aplikacją T-Mobile i licznikiem zużycia danych w moim telefonie zauważyłem że serwisy które powinny być wolne od użycia danych sieci komórkowych pobierają ten transfer jak leci. Rozmawiałem wczoraj z konsultantem na czacie i po jego restarcie usługi problem dalej występował, stąd zgłosił moją sprawę do działu technicznego dalej. Dzisiaj otrzymałem wiadomość od operatora że dział techniczny nie widzi żadnego problemu a transfer schodzi jak głupi dalej. Jak można podbić do T-Mobile by zaczęli coś z tą sprawą realnie robić? #tmobile #gsm #orange
  • 11
@mateopoznan: w FAQ mają napisane że przy linkach z yt transfer też nie jest pobierany i tak jak mówię ja z tej usługi ponad rok korzystałem. Nawet jeśli by to było przyczyną to przesiadłbym się na apke ale widzę że jest ten sam problem przy tiktoku, amazon prime czy jakiejkolwiek innej apce która powinna być wliczana w te usługę
@cotozazycie: 30 zł i chyba będę musiał się przenieść bo raz że nie mam zasięgu w moim zakładzie, to dwa pomoc techniczna T-Mobile leci w ciula. Te 35 zł w Orange na kartę jest wraz z nielimitowanymi rozmowami i smsami?
@tomaszek1161:

Tak, nolimt rozmów, smsow, można ustawić autodoladowanie i zapomnieć na minimum rok. Tylko zorientuj się, bo w części tmobile i orange ma wspolny zasieg.

Aby to mieć trzeba wlaczyc pakiet bezlimitu i 25GB oraz promocje 4800GB na rok, 300GB na rok, za każde zasilenie w aplikacji mój orange I z autodoladowania masz 25GB/mc co w sumie daje 475GB/mc. Polecam, żadnych problemów.

Czyli przenosisz numer, wklepujesz trzy kody ussd, ustawiasz autodoladowanie.
@tomaszek1161:

Bo właśnie w jednym miejscu orange I tmobile mają wspólne nadajniki sieci Networks a w innych własne sieci.

Jest jeszcze oferta Vectry na zasięgu Play gdzie za 20zl/mc jest 30GB/mc a po ich wykorzystaniu prędkość spada do 1mbit/s i jest bez limitu.

Albo lyca mobile gdzie zasilając za rok z góry wychodzi 13zl/mc za nolimit rozmów I sms(beż mms) i 70GB/mc. Ale ta siec z tego co się orientue nie