Wpis z mikrobloga

#famemma Obejrzałem sobie właśnie u wardętki ten nowy odcinek baxtona... Ale ten grubas jest obrzydliwy. Jakie to jest paskudne to wycieranie sobie gęby ludzką tragedią i naprawianie tym swojego wizerunku.
Jeszcze ten Jurson...a jak!, masno ni!, a jak!. Nie znam typa i widziałem komentarze, że to widzowie robią z niego upośledzonego ale...ja myślałem, że to otyłe dziecko w wieku 12-13 lat, a tu się podobno okazuje, że to dorosły chłop. Z całym szacunkiem ale daleko mu do normalności.
Oczywiście o Jursonie zrobiło się głośno dzięki Dejwidowi(?) i standardowo baxton musiał się połasić na zasięgi. Najpierw aferki, teraz to. Za miesiąc gruby manipulator nie będzie o nim pamiętał.
Albo ten żałosny moment, kiedy on się tłumaczy z tej gafy w sprawie dramy w YFL. Gruby wstawił pod to miniaturkę w aferkach, dał to w opisie jako główny temat, zostawił to na sam koniec i okazało się, że miał jakieś lipne informacje. Wystarczył znak zapytania od Multiego na czacie i już tłusty wpadł w panikę. Widać było po nim, że dotarło do niego, że strzelił ślepakiem i już wczoraj tłumaczył swoje zmieszanie jakimś poważnym telefonem z domu. xD A w tym żałosnym programie mówi, że on w sumie nic nie powiedział, że tak jak zawsze przytaczał komentarze...paskudna postać...

Pocieszające jest to, że nie wszyscy są tacy głupi jak nastoletni sajko fani baxtona. Dzisiaj np. rozmawiałem sobie z koleżką z Górnego Śląska na tematy, które obok internetu nawet nie stały. Zagaiłem przy okazji czy coś słyszał o tych wszystkich 'pandorowcach' zwłaszcza, że jeden z tamtych stron. :-) Nie ma sensu się rozwodzić nad tą kwestią ale niech gruby się wybierze do jakiegoś klubu na balet albo na jakiś mecz w swoich stronach. Powodzenia.

A i komentarze u dwóch piesków ze zgrzytu też mówią wiele. Jedyny plus dla nich, że w przeciwieństwie do grubego nie kasują nieprzychylnych komentarzy.
Przyznam się, że odpaliłem ten program i wytrzymałem godzinę. Przytakujący i podpowiadający kukold. Revo, który tyle szczekał na grubego, że manipuluje, że nabiera dzieciaki...też siedział grzecznie i przytakiwał.
Z jaką pewnością siebie baxton mówił, że swój podryw zaczął wobec 15-latki dając do zrozumienia, że nie jest niczemu winny. To ja tylko przypomnę, że pedofilią jest pociąg do dziewczyn u których nie są w pełni wykształcone cechy płciowe. To jest uniwersalne pojęcie, bo prawo u nas jest, że od 15 ale w UK jest od 16 i tam baxton byłby sądzony.
Albo żeby któryś z tych pionków zapytał o rozsyłanie zdjęcia małoletniej, która miała z tego powodu próby samobójcze? A po co?

Baxton to jedna z najohydniejszych postaci w polskim internecie i mam nadzieję, że kiedyś nie sąd go rozliczy, a grubas zrozumie, że nie wszyscy są tacy naiwni.

Co do tego YFL i Multiego. Jak wybuchła pandora gate, to multi na dosyć długo przepadł. Co więcej, nawet na nagraniu z yt widać go obok tej olciak. Może coś ciekawego wyjdzie...?

tak, chciało mi się to pisać i lubię pisać:]
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@don-zwierz: Byłem z nimi wtedy na iem ekipa TS3.YT, boxdel akurat nie przyjechał bo niby złamał noge dzień przed( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale pomijając to to ja miałem 15lat olciaks 14lat a multi 16lat więc byliśmy rówieśnikami a multi jedyny nie poszedł ekipą na piwo. Trzeba skupić uwage na osobach takich jak idelti który miał wtedy 19 lat a jak rozsylal zdjecia olciaks to 18.5lat
  • Odpowiedz
@aka_marchew: Chyba z Poznania pochodzi, co nie zmienia faktu że lepiej żeby i na Śląsk i do WLKP, też się nie wybierał @don-zwierz W punkt. Dodałbym jeszcze że karma wraca, bo licznie się przyzssywał do 5 minut sławy licznych patusów, a potem ich zostawiał samych na lodzie. Gwiazdka Youtube. Jazda z nim uzasadniona.
  • Odpowiedz