Wpis z mikrobloga

Przesiadłem sie z #psvr na #quest3, w końcu coś widzę xD
Myślałem na początku o psvr2 ale zamknięty system sony i brak możliwości podłączenia do PC mnie skutecznie zniechęciły. Calkiem przyjemny i intuicyjny system, nawet bez kontrolerów, rozdzielczość naprawdę dobra, śledzenie otoczenia i zakotwiczenie elementów takich jak zwykle menu mnie zaskoczyły. Dodatkowo mogę korzystać z gogli bez PC, w dowolnym miejscu. Na dobrą sprawę mogę odpalić primevideo czy yt i oglądać film jak w sali kinowej srając na kiblu. Mam dostęp do messengera i WhatsAppa i dzięki wbudowanym kamerom świadomość otoczenia. Małe, solidne opakowanie z pancernego kartonu może się przydać do przewożenia ze sobą jeśli nie chce się bulić na ejuti.
Co mi się rzuciło na minus przy quescie to prześwit przy nosie (można dokupić silikonowe nakładki), którego przy już starym psvr nie było. Dodatkowo pasek mnie uwiera w ceban ale możliwe, że to kwestia odpowiedniego ustawienia.
W przy obecnym kursie ojro można kupić wersję 512gb za 3k z hakiem (699ojro) na stronie mety, w sklepach o ile dobrze pamiętam wychodzi ~3,5k ( ͡º ͜ʖ͡º).
#gownowpis
  • 5